شنبه, 06 مهر 1398 ساعت 16:32
کد خبر: 62246

اطلاعات تکميلي

  • در آستانه برگزاری هجدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی ، امنیتی و ایمنی عنوان شد؛

85 درصد تجهیزات پلیسی بومی هستند

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

مدیر عامل شرکت ناجی پاس بنیاد تعاون ناجا در خصوص اینکه که چه میزان از تجهیزات پلیس بومی است، عنوان کرد: بیش از 85 درصد از تجهیزات پلیسی بومی می باشد.

سرهنگ رضا اصغریان گفت: بهره گیری از تمامی ظرفیت و پتانسیل ها، گسترش فضای آشنایی و مشارکت منابع تولید و مصرف با هدف کوتاه کردن دست واسطه ها، آشنایی فعالان حوزه ایمنی و امنیت در بخش های دولتی و خصوصی با آخرین فناوری ها و تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی و همچنین شکوفایی و رونق اقتصادی ، اجتماعی ، فرهنگی و ایجاد زمینه اشتغال و افزایش تولید داخلی و ایجاد فرصت مناسب برای تبادل نظرات و اطلاعات نوآورانه تولیدکنندگان و مصرف کنندگان این نوع تجهیزات نیز از دیگر اهداف برگزاری نمایشگاه می باشد.
مدیر عامل شرکت ناجی پاس بنیاد تعاون ناجا خاطر نشان کرد: گسترش فرهنگ استفاده از تجهیزات ایمنی و امنیت در سطح جامعه به منظور کاهش حوادث ، سوانح و خسارات ناشی از آن، حمایت از نخبگان و مخترعان فعال در زمینه تجهیزات مرتبط با مأموریت پلیس و کمک به تجاری سازی ایده ها و طرح های برتر، ساماندهی فعالان حوزه تجهیزات پلیسی، ایمنی  و امنیتی و مدیریت و هدایت ظرفیت های بالقوه این بخش با هدف افزایش کیفی و ارتقاء فناوری ها از دیگر اهداف می باشد.
وی تصریح کرد: به روزرسانی، توسعه و ارتقاء کمی و کیفی تجهیزات پلیسی و استفاده از فناوری های روز جهان با هدف تسهیل و تسریع در مأموریت های محوله و ارتقاء توانمندی و فناوری های پلیسی با رویکرد پیشگیری از جرم مهم ترین هدف برگزاری نمایشگاه است.
تجهیزات پلیسی
این مقام انتظامی اضافه کرد: ارائه بیش از 15 گروه کالایی متنوع از قبیل فناوری ، اطلاعات و ارتباطات ، حمل و نقل، تسلیحات و مهمات، یونیفرم و لباس، نظارت تصویری، تجهیزات مراقبتی، ترافیک ، آتش نشانی ، امداد و نجات، سیستم های آموزشی و مشاوره ای و ... در نمایشگاه امسال صورت می گیرد.
وی به بخش های جانبی نمایشگاه اشاره و مطرح کرد: چون سنوات گذشته شرکت های دانش بنیان در این نمایشگاه حضور فعال دارند و ترغیب هیئت های علمی دانشگاه ها و واحدهای پژوهشی برای فعالیت بیشتر، امکان افزایش درآمد اعضای هیئت علمی ، تجاری سازی یافته های پژوهشی، افزایش درآمدهای اختصاصی دانشگاه ها و واحدهای پژوهشی از جمله اهداف حضور شرکت های دانش بنیان در این نمایشگاه می باشد.
مدیر عامل شرکت ناجی پاس بنیاد تعاون ناجا به ایجاد پاویون امداد و نجات اشاره و بیان کرد: پاویون بخش جدید نمایشگاه ایپاس 2019 می باشد که ارگانها ، نهادها و سازمان های دولتی مرتبط با موضوع پلیس، امنیت و ایمنی در آن حضور دارند. از جمله این سازمان ها می توان به اداره کل آتش نشانی و هدایت زمینی هواپیما، سازمان امداد و نجات کشور ، سازمان محیط زیست کشور، سازمان پدافند غیرعامل کشور، سازمان هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، سازمان ایمنی و مهندسی عملیات مترو تهران ، مرکز اورژانس استان تهران و صنف لوازم ایمنی و آتش نشانی تهران اشاره کرد.
هجدهمین دوره از نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی،امنیتی و ایمنی (ایپاس 2019) با شعار ؛  «پلیس، امنیت و ایمنی، پشتوانه رونق تولید» از تاریخ 8 تا 11 مهرماه سال جاری در مصلی امام خمینی (ره) برگزار می شود.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399