سه شنبه, 09 مهر 1398 ساعت 09:37
کد خبر: 62390

ارائه‌ کارت موقت زیارتی به زائران اربعین

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

عصراقتصاد: فرمانده نیروی انتظامی کشور از ارائه کارت موقت زیارتی به زائران خبر داد.

سردار حسین اشتری در حاشیه بازدید از هجدهمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پلیسی و ایمنی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز هجدهمین نمایشگاه لوازم و تجهیزات افتتاح شد.  ۳۱۲ غرفه در این نمایشگاه  با حضور نماینده ۲۱کشور فعالیت دارند.
فرمانده انتظامی کشور با بیان اینکه رشد خوبی را امسال در زمینه تجهیزات و فناوریها داریم افزود: نیروی انتظامی با اقتضا و فناوری روز ماموریت‌های خود را به خوبی انجام می دهد و به سمت هوشمندسازی در حال حرکتیم که زیرساخت‌های آن در حال انجام است و امیدواریم تا سه سال آینده به آن برسیم، اما این امر نیازمند اعتبارات لازم و حمایت های معنوی است و نتیجه آن امنیت و آرامش بیشتر است.
ویدرباره داخلی یا خارجی بودن تجهیزات گفت: بیش از ۹۰درصد تجهیزات در اختیار همکاران بومی است.
وی درباره رونمایی از دستاوردهای جدید نیز گفت: در هفته نیروی انتظامی از تجهیزات جدیدی که به وسیله جوانان و همکاران تولید شده رونمایی می‌کنیم که بخشی از آن در نمایشگاه ارئه شده است.
فرمانده نیروی انتظامی درخصوص هزینه برگزاری نمایشگاه نیز اظهار کرد: نمایشگاه با مشارکت است و فشاری بر نیروی انتظامی ندارد.
 اشتری درباره تمهیدات نیروی انتظامی برای مراسم اربعین گفت: ۳۰هزار نفر در مرزهای چهارگانه مستقر شده‌اند. به دلیل تراکم و مراجعه زیاد به مرکز  گذرنامه، کارت موقت زیارتی که به تایید مسولان وزارت امور خارجه و وزارت کشور عراق رسیده را آماده خواهیم کرد تا تسریع بیشتری داشته باشیم.
وی درباره موافقت مسئولان عراقی با بکارگیری کارت موقت زیارتی گفت: تفاهم نامه قبلا امضاء شده و طرف عراقی آنرا تایید کرده است.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399