شنبه, 13 مهر 1398 ساعت 11:46
کد خبر: 62518

اطلاعات تکميلي

  • معاون هماهنگ کننده ناجا مطرح کرد؛

حمایت از نخبگان و مبتکران تجهیزات پلیسی در دستور کار دبیرخانه ناجا/ ثبت رکورد عبور ۱۲۸ هزار زائر اربعین ۹۷ در ۲۴ ساعت

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سردار نوری نژاد گفت: به تجاری سازی تولیدات و تحقیقات تجهیزات پلیسی و امورات اقتصادی کمک خواهیم کرد.

سردار محمد علی نوری نژاد معاون هماهنگ کننده ناجا در مراسم اختتامیه نمایشگاه تجهیزات و لوازم پلیسی گفت: برگزار این‌نمایشگاه به تقویت تولیدات ما کمک خواهد کرد.
او گفت: هفته ناجا فرصتی است تا پلیس جامعه و مردم را نسبت به تکالیف اجتماعی خود آشنا کند، این‌امر اگر به درستی صورت بگیرد اجرای ماموریت‌ها راحت‌تر خواهد بود.
سردار نوری نژاد تصریح کرد: برخی از همکاران ما در ناجا در خصوص تامین ارائه خدمات در غرفه‌ها حضور و کاملا به کار اشراف داشتند.
وی افزود: اهداف تعیین شده برای برگزاری این نمایشگاه از این قرار است که شناسایی تجهیزات و سامانه‌های نوین انجام شود و در ماموریت‌های نیروی انتظامی عملیاتی کند، گسترش علم و فن آوری در این‌نمایشگاه از دیگر اهداف ما بود.
معاون هماهنگ کننده ناجا ادامه داد: ایجاد نمایشگاه ایپاس، فرصتی است تا بین تولید کننده و مصرف کننده ارتباط برقرار شود، از نخبگان حمایت خواهیم کرد و به تجاری سازی تولیدات و تحقیقات کمک خواهیم کرد و در امر اقتصادی نیز بخشی از تکالیف در اهداف برگزاری این‌نمایشگاه است.
وی افزود: در ارزیابی این دوره از نمایشگاه باید بگویم که برگزاری آن در ارتقا تولید به لحاظ تنوع حرف برای گفتن داشت و چینش نمایشگاه مناسب‌تر از گذشته بود و امور نیز منظم‌تر انجام شد.
سردار نوری نژاد اظهار کرد: نیرو‌های انتظامی عملیات گسترده‌ای دارد و در این عملیات تجهیزات و به روز بودن آن حرف اول را می‌زنند.
وی افزود: در یکی از روز‌های منتهی به اربعین پارسال، ۱۲۸ هزار نفر به صورت قانونی عبور کردند که به کمک تجهیزات پلیسی این اقدام عملی شد.
معاون هماهنگ کننده ناجا گفت: در حمل و نقل، در برنامه ۵ ساله چهارم پذیرفته شده بود که تلفات جاده‌ای افزایش پیدا کند، اما با تمهیدات پلیس این رقم به کمترین میزان خود نسبت به سال قبل شد و با استفاده از تجهیزات پلیسی به دنبال کمتر شدن تلفات جاده‌ای هستیم.
وی افزود: در مجموع تمام تلاش‌ها و فعالیت‌ها باید منتج به پیاده سازی رونق تولید شود.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399