دوشنبه, 29 مهر 1398 ساعت 15:08
کد خبر: 63188

روز ملی صادرات روز تقدیر از جنگاوران اقتصاد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

صدیقه فرشی جلالی

جنگ اقتصادی بر علیه ایران چنان عیان و شفاف از سوی آمریکا و کشورهای هم‌پیمان ایشان در منطقه پیگیری می شود که اثبات آن نیازی به اثبات ندارد.

در این جنگ نابرابر تحمیلی فعالین عرصه تولید و صادرات در خط مقدم جبهه قرار داشته و ایشان جنگاوران اصلی این میدان تلقی می شوند.
بنابراین می توانیم روز ملی صادرات را در سال ۱۳۹۸ که به عنوان سال رونق تولید نیز مزین است، روزی برای بزرگداشت جنگاوران میدان جنگ اقتصادی تلقی کرده و آنرا فرصتی بدانیم برای ادای احترام به کسانی که اجازه نداده اند اقتصاد ایران به رغم تمامی مشکلات و تحریم های تحمیل شده به آن از پا بیفتد.
جنگی که از فشار در بازار ارز تا مصادره نفتکشهای ایران را در بر می گیرد چنان میدان وسیعی دارد که نمی توانیم بر خلاف جنگهای کلاسیک در آن محلی امن یا پناهگاهی مطمئن تعریف یا پیدا کنیم، مبارزه در چنین میدان گسترده ای نیازمند توانایی و از خود گذشتگی است.
فعالین بخش های مولد و صادرکنندگان ایرانی در این دوره جدید از تحریم ها ضمن آنکه اجازه نداده اند استراتژی فشار حداکثر حتی حداقل اهدافش دست پیدا کند، در تداوم تلاش خود به گونه ای حرکت کرده اند که اقتصاد ایران در کوتاه ترین مدت ممکن شرایط بحرانی را پشت سر گذاشته و در حال دست یابی مجدد به رشد مثبت است.
باشد که در روز ملی صادرات با قدر دانی از این جنگاوران عرصه جنگ اقتصادی ضمن ابراز احترام به ایشان مروری هم بر کارنامه موفق ایشان داشته باشیم.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399