شنبه, 09 آذر 1398 ساعت 13:47
کد خبر: 64560

پیام تسلیت «سمن ارتقای سلامت اداری و مبارزه با فساد» و «انجمن علمی مدیریت رفتار سارمانی» به مناسبت درگذشت حاج سیف­الله یزدانی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

هوالباقی

من المومنین رجال صدقوا ما عاهدواالله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا

همواره­ ی تاریخ شاهد و ناظر مردان و زنانی بوده­ است که با جاذبه عشق الهی، مدار زندگی خود را بر اخلاق و انسانیت قرار داده­، از خود و خودمحوری هجرت کرده و صلاح و فلاح همنوعان خود را وجه ه­ی همت خویش قرار داده ­اند. دوست عزیز و همکار ارجمند ما مرحوم حاج سیف­الله یزدانی یکی از این بزرگمردان بود که در سنگرهای مختلف و از همه مهمتر در عرصه­ی رسانه، رسالت خود را راستی و درستی و حمایت از مردم قرار داده بود، او سرشار از انرژی، انگیزه، طرح و ایده های نو برای آینده انقلاب و کشور بود، شاهد بودیم که همیشه از  فساد و رانت، فرصت سوزیها و سوء مدیریت­ها در کشور رنج می­کشید. وی در قامت مشاور رسانه­ای «سازمان مردم نهاد سلامت اداری و مبارزه با فساد» در کنار همرزمان خود صادقانه و با سوز و گداز، نگران از آسیب دیدن دستاوردهای انقلاب، انجام وظیفه می­کرد تا اینکه به دیدار معبود شتافت.
درگذشت این عزیز دلسوز نظام و برادر انقلابی که عمری را بی منت و عاشقانه به مردم کشورش خدمت کرد،  در این روزهای دلتنگی و نگرانی، اندوهی بزرگ و طاقت فرساست .روحش شاد و غریق رحمت واسعه الهی باد.
«سمن ارتقای سلامت اداری و مبارزه با فساد» و «انجمن علمی مدیریت رفتار سارمانی» این ضایعه غمبار را به همه اهالی رسانه و به تمامی دوست­داران، دوستان و به همه بازماندگان بزرگوار آن عزیز سفر کرده و به یکایک همکاران ارجمند ایشان در موسسه عصر اقتصاد، تسلیت عرض می نمایند. یادش گرامی و راهش پررهرو باد.


     رئیس هیات مدیره سازمان مردم نهاد سلامت اداری                                 مدیر عامل انجمن علمی مدیریت
                 و مبارزه با فساد                                                                       رفتار سازمانی
              محمد علی رمضانی فرانی                                                           حسن عابدی جعفری

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399