یکشنبه, 15 دی 1398 ساعت 12:23
کد خبر: 65971

تاکید بر همکاری هرچه بیشتر بانک اقتصاد نوین و فولاد مبارکه

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

مدیر عامل بانك اقتصاد نویــــن به همــــراه جمعــــی از معاونین و اعضا هیئت مدیره این بانك در دیدار با معاون اقتصادی و مالی شركت فولاد مبارکه از آمادگی این بانک برای ارایه خدمات بیشتر به فولاد مبارکه خبر داد.

علیرضا بلگوری با بیان این که بانک اقتصادنوین طیف کاملی از محصولات و خدمات مالی و بانکی را با استفاده از ظرفیت‌های خود و شرکت‌های گروه به مشتریان را ارائه می‌کند، تاکید کرد: به عنوان شریک استراتژیک شرکت فولاد مباركه، راه‌حل‌های مالی و بانکی را در سریع‌ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت ارائه خواهیم کرد.
در این دیدار طهمورث جوانبخت نیز با اشاره به اهمیت و لزوم بکارگیری ظرفیت‌های گسترده سیستم بانكی كشور در راستای مرتفع نمودن نیازهای مالی صنایع گفت: در حال حاضر شرکت فولاد مباركه با تولید بیش از 50 درصد فولاد کشور بزرگترین شركت بورسی ایران نیز هست كه این موضوع گسترش بیش از پیش تعاملات بانك های كشور با این مجموعه را می طلبد.
 وی همکاری شرکت فولاد مباركه با بانک اقتصادنوین را مثبت ارزیابی و ابراز امیدواری کرد: حجم تعاملات مالی مابین این بانک و شرکت فولاد مبارکه بیش‌از ‌پیش گسترش یابد.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399