یکشنبه, 06 بهمن 1398 ساعت 09:57
کد خبر: 66658

جو بایدن: ترامپ صدمات وارد شده به نظامیان شجاع آمریکا را نادیده گرفت!

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

جو بایدن، نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری آتی آمریکا گفت رئیس‌جمهور بعدی آمریکا میراث‌دار کشوری خواهد بود که دچار تفرقه شده است.

جو بایدن، نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری آتی آمریکابه گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، جو بایدن، نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری آتی آمریکا و معاون باراک اوباما، رئیس‌جمهور سابق این کشور گفت رئیس‌جمهور بعدی آمریکا میراث‌دار کشوری خواهد بود که دچار تفرقه شده و جهانی که از هم گسسته است.

بایدن گفت: «آن‌ها می‌گویند که من درکی از این حزب جدید جمهوری‌خواه ندارم؛ به گمانم درک من به مراتب بالاتر از خود آنهاست و فکر می‌کنم اگر بروید و تلویزیون را روشن کنید، نام بایدن بار‌ها به گوشتان می‌خورد. نمی‌دانم برای چه می‌خواهد علیه من وارد کارزار شود، با خود چه فکر می‌کند.»

معاون اوباما گفت: «گمان می‌کنم من این‌ها را درک می‌کنم. من این حزب جدید جمهوری‌خواه را درک می‌کنم، دنبال من راه افتاده اند و درباره من دروغ می‌بافند، دنبال پسرم راه افتاده اند و درباره کل خانواده من دروغ می‌بافند. این را متوجه هستم، ولی در کنار اینکه رئیس‌جمهور باید اهل مبارزه باشد، باید بتواند (همه کشور را) متحد سازد، بتواند مشکلات را رفع کند و اصلا مساله درباره من نیست، مساله درباره شما (ترامپ) است. موضوع مردم آمریکا مطرح است.»

نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری آتی آمریکا گفت: «قرار نیست تمرکز خود را روی اینکه چرا هدف قرار گرفته ام، بگذارم. باید به دنبال رفع مشکلات این کشور باشیم. باید این کشور را درمان کنیم، زیرا در غیر این صورت، با مشکلی بسیار بسیار بزرگ روبرو خواهیم شد.»

جو بایدن گفت: «رئیس‌جمهور بعدی میراث‌دار کشوری خواهد بود که دچار تفرقه شده و جهانی که از هم گسسته است و باید با احترام بگویم که زمان این نیست که در حین کار، مسائل را بیاموزید و باید بلافاصله (بعد از روی کار آمدن) این را بدانید که چه باید بکنید.»

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395