دوشنبه, 07 بهمن 1398 ساعت 16:35
کد خبر: 66760

جدیدترین نرم افزار ERP تولید ایران رونمایی شد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

جدیدترین محصول نرم‌افزاری شرکت دانش‌بنیان «شماران سیستم» با نام «shAuto ERP» به بازار معرفی شد.

ERP یا نرم‌افزار مدیریت منابع یک راه حل نرم‌‌افزاری است که تمام فعالیت‌های واحدهای مختلف سازمان را به طور یکپارچه در یک سیستم نرم‌افزاری واحد تعریف و ایجاد می‌کند.

فرهاد الیشایی، شرکت دانش‌بنیان شماران سیستم، در مراسم رونمایی از از این نرم‌افزار که جدید محصول نرم‌افزاری ERP در ایران به شمار می‌رود، گفت: امروز پس از حدود شش سال با تهیه زیرساخت‌ها و راهکارهای برنامه‌نویسی و توسعه، و همچنین تبدیل تکنولوژی‌های مدرن در نرم‌افزار شاهد رونمایی از «shAuto ERP» هستیم.

وی هزینه ساخت این نرم افزار را بیش از 15 میلیارد تومان تا امروز اعلام کرد و گفت که با توجه به ادامه گسترش نر‌م‌افزار، این مبلغ بیشتر هم خواهد شد.

مدیرعامل این شرکت دانش‌بنیان اضافه کرد: نرم افزار راهکارهای ERP جدید یک محصول تماما داخلی و بومی است که مناسب برای کسب وکارهای کشور تهیه و تولید شده است.

او قیمت نرم‌افزار جدید را متغیر و وابسته به گزارش شناخت، بررسی‌ها و تغییرات استراتژیک و زیساخت‌های مختلف و مورد نظر شرکت‌های خریدار اعلام کرد.

به گفته الیشایی، قیمت این نرم افزار ERP داخلی یک‌هشتم مشابه خارجی آن برای خریدار داخلی تمام می‌شود؛ در نتیجه افزون بر کمک به اقتصاد داخلی از خروج ارز جلوگیری می‌کند.

او یادآور شد: نرم‌افزار «shAuto ERP» در برابر هرگونه حملات ویروسی به پروتکل‌های امن تجهیز شده است و البته تیم پشتیبانی نیز همواره در کنار خریداران خواهد بود.

مدیرعامل شماران سیستم در پایان سخنان خود خواستار حمایت دولت در دو بخش از تولیدکنندگان نرم‌افزار شد و در این باره گفت: اولین خواسته ما حمایت بیشتر دولت از شرکت‌های دانش‌بنیان به منظور صادرات نرم‌افزارهای ایرانی است و خواسته دوم این است که  زمینه‌ای فراهم شود تا از مهاجرت نیروهای متخصص شرکتهای داخلی کاسته شود.

بر اساس این گزارش از صبح دیروز نسخه بتا نرم‌افزار «shAuto ERP» از سوی شماران سیستم در بازار کشور عرضه شد.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395