سه شنبه, 08 بهمن 1398 ساعت 11:53
کد خبر: 66785

اطلاعات تکميلي

  • معاون اقتصادی رییس جمهوری اعلام کرد:

پاسخ به تحریم‌ها با همبستگی حداکثری در صحنه تولید

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معاون اقتصادی رییس جمهوری گفت: اقتصاد ایران به همبستگی، همگرایی، کاهش ریسک و بالا بردن امنیت نیاز دارد و پاسخ ما به تحریم حداکثری باید همبستگی حداکثری در صحنه تولید باشد.

«محمد نهاوندیان» امروز (سه شنبه) در دومین جشنواره ملی حاتم (حمایت از تولید ملی) در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما افزود: با وجود اختلاف نظرهای سیاسی، اما در گفتمان اقتصادی شاهد همگرایی هستیم و آن را به فال نیک می‌گیریم.

وی بیان داشت: ما برای عدالت اجتماعی نیازمند رشد اقتصادی هستیم و چنانچه می‌خواهیم سهم همه را در اقتصاد افزایش دهیم باید سفره را بزرگ و برای تولید سرمایه‌گذاری کنیم.

نهاوندیان خاطرنشان کرد: امروز در جامعه اقتصادی کشور حرکت مثبت رو به همگرایی در اندیشه و گفتمان اقتصادی را شاهدیم و به ویژه اکنون که با تحریم‌ها مواجه‌ایم باید جواب ما به تحریم حداکثری، همبستگی حداکثری در صحنه تولید باشد.

وی گفت: اکنون در هر حوزه اقتصاد باید بازی جریان ضد ایرانی در دولت آمریکا و رژیم اسرائیل که به دنبال نقشه نابودی کشورمان هستند، برهم بزنیم، زیرا می‌خواهند هزینه ریسک را در اقتصادمان بالا ببرند.

منبع: ایرنا

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395