شنبه, 03 اسفند 1398 ساعت 11:12
کد خبر: 67587

آخرین خبرها از نتایج شمارش آرا در حوزه‌های انتخابیه سراسر کشور

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

در دو استان یزد و فریمان نتایج شمارش آرا در برخی حوزه‌های انتخابیه اعلام شد.

 شمارش آرای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در چهار حوزه انتخابیه استان یزد به پایان رسید که چهار نفر راه یافته به مجلس مشخص شدند:
- محمدصالح جوکار از حوزه انتخابیه یزد و اشکذر
- سیدجلیل میرمحمدی میبدی از حوزه انتخابیه تفت و میبد
- محمدرضا دشتی اردکانی از حوزه انتخابیه اردکان
- محمدرضا صباغیان در حوزه انتخابیه بافق، بهاباد، خاتم، ابرکوه و مهریز
نمایندگان مردم در فریمان مشخص شدند
با پایان شمارش آرا در حوزه انتخابیه فریمان که شامل شهرستان‌های فریمان، سرخس و بخش‌های احمدآباد و رضویه شهرستان مشهد می‌شود، از مجموع ۱۱۶ هزار و ۴۰۲ رای ماخوذه سید احسان قاضی‌زاده هاشمی با ۵۶ هزار و ۴۵۴ رای و سیدهادی طباطبایی با ۲۷ هزار و ۲۰۳ رای بیشترین آرا را کسب کردند که قاضی‌زاده به‌عنوان نماینده منتخب این حوزه انتخابیه برگزیده شد.
نماینده مردم گناباد در مجلس مشخص شد
حامد قربانی (فرماندار گناباد) گفت: مردم گناباد بار د یگر با حضور حماسی خود پایبندی خود را به نظام جمهوری اسلامی ایران اعلام کردند و حضور ۶۳ درصدی در پای صندوق‌های رأی داشتند.
فرماندار گناباد تاکید کرد: محمد صفایی دلویی با کسب بیش از ۵۰ درصد آراء به عنوان نماینده منتخب مردم گناباد در مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.
نمایندگان استان کهگیویه و بویراحمد در مجلس شدند
احمد جمالی (معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد) در جمع خبرنگاران اظهارداشت: پس از شمارش آرا در ۳ حوزه انتخابیه استان کهگیلویه و بویراحمد از حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا مهدی روشنفکر به مجلس راه یافت.
وی گفت: از حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمٔی، چرام و لنده حجت الاسلام سیدمحمد موحد راهی بهارستان شدند و و از حوزه گچساران و باشت غلامرضا تاجگردون با اکثریت آرا به مجلس راه یافتند.
حاتمی نماینده آذربایجان شرقی شد
در استان آذربایجان شرقی حوزه انتخابیه کلیبر، خداآفرین و هوراند، حسین حاتمی از تعداد ۵۷ هزار و ۵۸۵ رای حائز ۱۷ هزار و ۶۲۵ رای شد و به مجلس راه یافت.
نماینده مهاباد مشخص شد
همچنین جلال محمودزاده از حوزه انتخابیه مهاباد در آذربایجان غربی با ۱۹ هزار و ۳۰۴ رای از مجموع ۷۰ هزار و ۹۷۳ رای راهی بهارستان می‌شود.
مردم اصفهان ۴ نماینده خود را شناختند
در استان اصفهان هم الهام آزاد با ۸۵ هزار و ۷۰ رای از مجموع ۳۶ هزار و ۳۱۹ رای از حوزه نایین، خور و بیابانک، سیدجواد ساداتی‌نژاد با ۸۸ هزار و ۹۴۶ رای از مجموع ۱۱۹ هزار و ۹۲۸ رای از حوزه انتخابیه کاشان، آران‌بیدگل، محمدنقی نقدعلی با ۳۶ هزار و ۵۵ رای از مجموع ۶۹ هزار و ۵۱۸ رای از حوزه انتخابیه خمینی‌شهر و سید صداق طباطبایی‌نژاد با ۱۳ هزار و ۲۲۹ رای از مجموع ۲۶ هزار و ۶۲۶ رای از حوزه انتخابیه اردستان راهی مجلس یازدهم شدند.
ابراهیم رضایی نماینده دشتستان شد
در استان بوشهر حوزه انتخابیه دشتستان ابراهیم رضایی از مجموع ۸۵ هزار و ۲۶۷ رای، با ۳۶ هزار و ۵۸۱ رای انتخاب شد.
۲ نماینده خراسان جنوبی مشخص شدند
در استان خراسان جنوبی حوزه انتخابیه قائنات و زیرکوه، سلمان اسحاقی از مجموع ۷۲ هزار و ۲۸۲ رای با ۲۱ هزار و ۹۳۴ رای انتخاب شد.
در استان خراسان جنوبی حوزه انتخابیه فردوس، سرایان، طبس و بشرویه از مجموع ۸۴ هزار و ۷۴ رای مجید نصیرایی با ۳۷ هزار و ۳۳۴ رای انتخاب شد.
حسن پوربیگلری، حسینی، جلالی و شریعتی کوهبنانی نمایندگان کرمان شدند
در استان کرمان در حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر شهباز حسن پوربیگلری با ۴۸ هزار و ۸۶۴ رای از ۱۱۱ هزار و ۴۴۴ آرای صحیح انتخاب شد.
در استان کرمان در حوزه انتخابیه شهر بابک مصطفی رضا حسینی قطب آبادی با کسب ۱۳ هزار و ۳۵۰ رای از ۴۰ هزار و ۵۸۸ رای صحیح انتخاب شد.
در استان کرمان حوزه انتخابیه رفسنجان و انار حسین جلالی با ۵۳ هزار و ۷۸۸ رای از ۱۰۶ هزار و ۶۰۶ رای صحیح انتخاب شد.
در استان کرمان در حوزه زرند و کوهبنان عفت شریعتی کوهبنانی با ۴۴ هزار و ۴۵۳ رای از ۶۶ هزار و ۵۰۲ رای صحیح‌ انتخاب شد.
۶ نماینده همدان انتخاب شدند
در استان همدان در حوزه انتخابیه اسدآباد، کیومرث سرمدی واله با ۲۶ هزار و ۱۱۱ رای از ۴۷ هزار و ۵۲۰ رای صحیح انتخاب شد.
در استان همدان در حوزه انتخابیه رزن و درگزین، حسن لطفی با ۱۹ هزار و ۸۶۵ رای از ۵۶ هزار و ۸۹۴ رای صحیح انتخاب شد.
در استان همدان در حوزه انتخابیه تویسرکان محمد مهدی مفتح با کسب ۱۶ هزار و ۲۵۸ رای از ۳۷ هزار و ۰۴۳ رای صحیح انتخاب شد.
مجید ناصری‌نژاد دوباره نماینده شادگان شد
در استان خوزستان حوزه انتخابیه شادگان از مجموع ۴۳ هزار و ۲۸ رای، مجید ناصری‌نژاد با ۱۲ هزار و ۵۵۵ رای انتخاب شد.
علیرضا سلیمی نماینده محلات و دلیجان باقی ماند
در استان مرکزی در حوزه انتخابیه محلات و دلیجان، علیرضا سلیمی با کسب ۱۰ هزار و ۴۷۱ رای از ۲۷ هزار و ۷۵۳ صحیح انتخاب شد.
نماینده حوزه انتخابیه آمل مشخص شد
در استان مازندران حوزه انتخابیه آمل، رضا حاجی پور با کسب ۵۷ هزار و ۹۵۱ رای از ۱۱۱ هزار و ۱۱۹ رای صحیح انتخاب شد.
سمنان؛ گلرو نماینده مهدی شهر و سرخه و مطهری نماینده گرمسار و و آرادان، اردشیر شدند
در استان سمنان حوز سمنان، مهدی شهر و سرخه، عباس گلرو با کسب ۳۲ هزار و ۴۱۱ رای از ۶۲ هزار و ۱۹۳ رای صحیح انتخاب شد.
در استان سمنان حوزه گرمسار و و آرادان، اردشیر مطهری با کسب ۱۳ هزار و ۱۳۰ رای از ۲۹ هزار و ۴۶۳ رای صحیح انتخاب شد.
در استان آذربایجان غربی حوزه انتخابیه بوکان انور حبیب‌زاده بوکانی با ۲۶ هزار و ۹۶۵ رای از مجموع ۴۸ هزار و ۳۵۰ رای صحیح، حوزه انتخابیه سلماس یعقوب رضازاده با ۲۴ هزار و ۷۶۷ رای از مجموع ۷۴ هزار و ۰۶۳ رای صحیح انتخاب شدند.
در استان اردبیل حوزه انتخابیه پارس آباد و بیله سوار عباس جهانگیرزاده با ۲۴ هزار و ۷۷۲ رای از مجموع ۱۰۸ هزار و ۴۰۶ آرای صحیح و حوزه انتخابیه گرمی ولی اسماعیلی با ۲۴ هزار و ۱۶۹ رای از مجموع ۴۱ هزار و ۹۹۰ رای صحیح انتخاب شدند.
در استان اصفهان حوزه انتخابیه شهرضا و دهاقان سمیه محمودی با ۲۰ هزار و ۵۴۲ رای از مجموع ۵۷ هزار و ۹۹۱ رای صحیح انتخاب شد.
در استان چهارمحال و بختیاری حوزه انتخابیه بروجن امیرقلی جعفری بروجنی با ۱۱ هزار و ۸۶۳ رای از مجموع ۴۹ هزار و ۴۵۱ رای صحیح انتخاب شد.
در استان خراسان جنوبی حوزه انتخابیه بیرجند و درمیان و خوسف حسین خسروی اسفزار با ۷۲ هزار و ۸۷۲ رای از مجموع ۱۴۴ هزار و ۸۵۰ آرای صحیح انتخاب شد.
در استان خراسان رضوی حوزه انتخابیه درگز حسن رزمیان مقدم با ۹ هزار و ۱۸۴ رای از مجموع ۳۲ هزار و ۸۷۰ رای صحیح انتخاب شد.
در استان خراسان رضوی حوزه انتخابیه گناباد و بجستان محمد صفایی دلویی با ۲۳ هزار و ۶۰۷ از مجموع ۵۰ هزار و ۸۱۰ رای صحیح انتخاب شد.
در استان خوزستان حوزه انتخابیه شوش محمد کعب عمیر با ۲۳ هزار و ۳۵۸ رای از مجموع ۹۲ هزار و ۳۴۳ رای صحیح انتخاب شدو
در استان زنجان حوزه انتخابیه ماه نشان و ایجرود سید مرتضی خاتمی با ۱۷ هزار و ۷۶۳ رای از مجموع ۴۱ هزار و ۱۹۱ رای صحیح انتخاب شد.
در استان سمنان حوزه انتخابیه دامغان علی اکبر علیزاده برمی با ۱۱ هزار و ۰۲۱ رای از مجموع ۳۷ هزار و ۰۳۰ رای صحیح انتخاب شد.
در استان فارس حوزه انتخابیه اقلید مسلم صالحی با ۱۴ هزار و ۵۸۰ رای از مجموع ۴۳ هزار و ۳۹۱ رای صحیح انتخاب شد.
در استان یزد حوزه انتخابیه تفت و میبد سید جلیل میرمحمدی میبدی با ۲۰ هزار و ۲۸۶ رای از مجموع ۵۲ هزار و ۵۷۵ رای صحیح و حوزه انتخابیه اردکان محمدرضا دشتی اردکانی با ۱۵ هزار و ۸۴۸ رای از ۲۷ هزار و ۶۴۲ رای صحیح انتخاب شدند.
در استان مرکزی حوزه انتخابیه شازند محمود احمدی بیغش با ۲۴ هزار و ۴۵۲ رای از ۵۰ هزار و ۹۸۴ رای صحیح انتخاب شد.
در استان گیلان حوزه انتخابیه بندرانزلی احمد دنیا مالی با ۱۶ هزار و ۷۳۵ رای از ۳۴ هزار و ۱۲۱ رای صحیح انتخاب شد.
در استان کردستان حوزه انتخابیه قروه و دهگلان پرویز اوسطی با ۱۷ هزار و ۱۹۶ رای از ۶۷ هزار و ۰۵۹ رای صحیح انتخاب شد.

منبع: ایلنا

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395