شنبه, 03 اسفند 1398 ساعت 20:06
کد خبر: 67624

اطلاعات تکميلي

  • سیاوش سلیمی رئیس انجمن صنفی تولید کنندگان شیر خشک کشور:

اصرار مقامات بر "ممنوعیت صادرات شیر خشک" هیچ توجیه منطقی ندارد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سیاوش سلیمی رئیس انجمن صنفی تولید شیر خشک کشور به تشریح وضعیت کارخانجات تولید شیر خشک پرداخت و در پاسخ به سوالی درباره آثار ممنوعیت صادرات شیر خشک گفت:

با سم پاشی که اخبراً در مورد کیفیت شیر خام کشور انجام شد مشکل جذب شیر گاوداران از سوی کارخانه ها بسیار جدی تر شد و متاسفانه اکثر شیرهای تولیدی به سمت کارخانجات شیر خشک سرازیر شده است . کارخانجات شیر خشک اکنون دارند با ظرفیت کامل کار می کنند ولی واقعاً نگران سرنوشت محصولات تولید شده خودشان هستند.
رئیس انجمن صنفی تولید شیر خشک کشور افرود : تولید کنندگان شیر خشک نمی دانند با محدودیت های صادراتی ایجاد شده چطور محصولات تولیدی خود را به فروش برسانند چرا که در وضعیت فعلی اصرار مقامات بر ممنوعیت صادرات شیر خشک هیچ توجیه منطقی ندارد اما متاسفانه این روند این ادامه دارد.
وی همچنین افزود : به عنوان تولید کنند گان از دولت تقاضا می کنیم صادرات شیر خشک را به تمام کشور ها آزاد کند تا ما بتوانیم محموله های تولید شده را به موقع به فروش رسانده و پول دامداران را ببه موقع پرداخت کنیم تا خدای نکرده مشکلی برای گاو داران و تولید شیر کشور به وجود نیاید

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395