دوشنبه, 12 اسفند 1398 ساعت 13:17
کد خبر: 68003

اطلاعات تکميلي

  • معاون وزیر راه و شهرسازی:

دور دوم متقاضیان مسکن ملی بر اساس قرعه کشی تعیین می‌شوند

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

محمودزاده، معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه دور دوم از ثبت نام تفاوت با دور اول دارد، گفت: در مرحله اول طرح مسکن ملی بر اساس ظرفیت ثبت نام انجام می‌شد و به محض آنکه ظرفیت تکمیل می‌شد، سایت به صورت کامل بسته می‌شد، اما در مرحله دوم ثبت نام از ۸ صبح تا ساعت ۱۲ روز بعد ادامه خواهد داشت و در طی این دور روز متقاضیان برای ثبت نام فرصت دارند.

محمود محمودزاده، معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی در برنامه روی "خط خبر" با اشاره به اینکه ثبت نام دور اول طرح اقدام ملی مسکن در ماه‌های گذشته آغاز و در ۵۳۰ شهر انجام شد، گفت: طبق وعده‌ای که داده بودیم دور دوم ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن از ۱۷ اسفند ماه آغاز و در ۵ استان انجام می‌شود.
او افزود: ثبت نام مرحله دوم مسکن ملی در استان‌های البرز، آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی، اردبیل و اصفهان انجام می‌شود و به واسطه بازخوردی که وجود دارد گروه‌های مختلف می‌توانند شنبه، دوشنبه و چهارشنبه ثبت نام‌های خود را انجام دهند و در صورتی که درخواست متقاضیان این دور ثبت نام بیشتر شود برای هفته‌های آینده تمدید خواهد شد.
محمودزاده با اشاره به اینکه این دور از ثبت نام تفاوت با دور اول دارد، گفت: در مرحله اول بر اساس ظرفیت ثبت نام انجام می‌شد و به محض آنکه ظرفیت تکمیل می‌شد، سایت به صورت کامل بسته می‌شد، اما در مرحله دوم ثبت نام از ۸ صبح تا ساعت ۱۲ روز بعد ادامه خواهد داشت و در طی این دور روز متقاضیان برای ثبت نام فرصت دارند.
معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی بیان کرد: بعد از ۲ روز و بر اساس ظرفیت‌ها با قرعه‌کشی متقاضیان انتخاب می‌شوند که البته تمام ثبت نام کنندگان باید شروط لازم را برای ثبت نام داشته باشند.
او یادآور شد: ۴ شرطی که لازم و ضروری است عبارت است از اینکه فرم "ج" آن‌ها سبز باشد، سابقه ۵ سال سکونت در استان مورد نظر را داشته باشند، تاکنون از هیچ تسهیلات مسکنی استفاده نکرده باشند و متأهل و یا سرپرست خانوار باشند.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399