سه شنبه, 20 اسفند 1398 ساعت 13:45
کد خبر: 68359

تولید بیش از ۶۰ هزار بطری محلول ضدعفونی‌کننده در شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سلسله گزارش های ویدئویی از اقدامات شرکت فجر انرژی خلیج فارس در جهت تامین سلامتی کارکنان و جامعه در برابر ویروس کرنارئیس کمیته شرایط اضطراری شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: تولید ماده ضدعفونی‌کننده دست در شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی به بیش از ۶۰ هزار عدد رسید.

 به نقل از شرکت ملی صنایع پتروشیمی، علی ربانی با تاکید بر تداوم حمایت شرکت ملی صنایع پتروشیمی از تولید محلول آنتی‌سپتیک در شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی با هدف تأمین بخشی از نیازهای کشور گفت: با تلاش‌های جهادگران فعال در این شرکت، روند تولید با جدیت ادامه دارد.
وی افزود: ماده ضدعفونی دست تولیدی این شرکت، در شرکت‌های پتروشیمی واقع در ماهشهر و عسلویه و مراکز درمانی دولتی استان‌های تهران، گیلان، خوزستان، بوشهر، مازندران، هرمزگان و کرمان با تأمین اعتبار از سوی شورای راهبردی مناطق ماهشهر، عسلویه و هلدینگ‌های صنعت به‌صورت رایگان توزیع می‌شود.
رئیس کمیته شرایط اضطراری شرکت ملی صنایع پتروشیمی ادامه داد: عرضه این محصول در شرکت‌های تابع وزارت نفت و بیمارستان نفت نیز ادامه دارد.

منبع: ایلنا

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399