شنبه, 24 اسفند 1398 ساعت 12:56
کد خبر: 68509

تیم پزشکی برای جلوگیری از شیوع کرونا در میان کودکان کار مستقر می‌شود

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

استاندار تهران با اشاره به ضرورت ساماندهی ضربتی کودکان کار از استقرار تیم پزشکی برای جلوگیری از شیوع کرونا در میان کودکان کار خبر داد.

انوشیروان محسنی بندپی در جلسه ساماندهی کودکان کار با اشاره به ضرورت حفظ سلامت کودکان کار اظهار داشت: طبق توافقنامه ای که پیش از این با بهزیستی منعقد شده ساماندهی کودکان کار باید به شکل ضربتی و با سرعت بیشتری در این شرایط انجام شود.
وی ادامه داد: طبق این توافقنامه کودکانی که جمع آوری می شوند اگر حضور آنها برای بار اول باشد با مراجعه و تعهد خانواده ها تحویل داده می شوند.
استاندار تهران سپس بیان کرد: در مورد کودکانی که برای دومین بار و علی رغم تعهد جمع آوری می شوند ظرف مدت ۸ روز باید تعیین تکلیف شوند و اگر کودکان ایرانی بودند تحویل مراکز بهریستی شوند و اگر از اتباع بودند تمهیدات و تسهیلات لازم برای خروج آنها از مرز فراهم شود.
محسنی بندپی با بیان اینکه این اقدام به کمک قوه قضائیه اجرایی می شود، گفت: برای حفظ سلامت کودکان و جلوگیری از شیوع کرونا در میان آنها تیم پزشکی جهت معاینه کودکان مستقر می شود.

منبع: ایلنا

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399