دوشنبه, 26 اسفند 1398 ساعت 10:47
کد خبر: 68616

درآمد ۸۵ تا ۹۰ درصد صنف آبمیوه و بستنی صفر شد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

اتحادیه صنف بستنی آبمیوه و کافی شاپ تهران گفت: در حال حاضر 85 تا 90 درصد صنف ما تنها به خاطر روشن بودن چراغ، مغازه را باز نگه داشته‌اند وگرنه درآمد آنها صفر شده است.

اسکندر آزموده  در مورد تاثیر شیوع ویروس کرونا بر فروش صنف بستنی و آبمیوه گفت: این موضوع تاثیر بسیار بالایی بر فروش صنف ما داشته است بطوریکه در حال حاضر 85 تا 90 درصد صنف ما تنها به خاطر روشن بودن چراغ، مغازه را باز نگه داشته‌اند وگرنه درآمد آنها صفر شده است.
وی ادامه داد: البته قبل از این بیماری نیز وضیعت درآمدی صنف ما مناسب نبود و از اوایل سال 98 بتدریج با افت بازار روبه‌رو بودیم که کرونا هم به نوعی شرایط را بدتر کرد. چون در این شرایط مردم از خانه خارج نمی شوند و آنهایی هم که در بیرون هستند از ترس این بیماری به مغازه‌ها مراجعه نمی‌کنند، البته این شامل تمام صنوف است.
آزموده تصریح کرد: از گذشته همه امید ما به ایام نوروز و اوایل بهار بود و همیشه در این ماه‌ها تقاضا بیشتر از عرضه بود اما شرایط بگونه‌ای است که من تولیدکننده دو یا سه هفته در ماه را به تولید اختصاص می‌دهم. این باعث شده تا تولیدکننده‌ها و کارخانجات بستنی و آبمیوه حتی پیش از کرونا هم ضعیف‌تر شوند.

منبع: ایلنا

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399