سه شنبه, 05 فروردين 1399 ساعت 12:17
کد خبر: 68797

اعلام آمادگی کارگروه ویژه حمایت از تولید ملی و تاب آوری صنعتی دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت برای تدوین الزامات و چارچوب های جهش تولید

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

در پی ابلاغیه مهندس ميرسليم رییس کمیسیون زیربنایی و تولیدی دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام به روسای کمیته ها و کارگروه های تخصصی و زیرمجموعه کمیسیون متبوع، مبنی بر بررسی، آسیب شناسی و ارائه چارچوب مناسب برای جهش تولید، محمدباقر عالی رییس کارگروه حمایت از تولید ملی و تاب آوری صنعتی مجمع آمادگی خود و سایر اعضای کارگروه را برای تدوین چارچوب جهش تولید اعلام کرد.

وی اظهار داشت در این خصوص از همکاری و هم افزایی علمی، مطالعاتی و عملیاتی سازمان ها و مراکز صنعتی کشور از جمله سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و شرکت های تابعه و وابسته بویژه سازمان مدیریت صنعتی برای تدوین الزامات و چارچوب جهش تولید و بکارگیری راهکارهای مناسب برای تحقق عملی منویات مقام معظم رهبری و وزارت صنعت، معدن و تجارت بعنوان متولی اصلی جهش تولید بهره خواهد برد.
عالی ابراز امیدواری کرد تا همگام با سایر کمیته ها و کارگروه های تخصصی مجمع نتایج این مطالعه را به زودی برای بهره برداری سیاست گزاران، برنامه ریزان و متولیان بخش های صنعتی کشور ارائه و از طریق مجمع بر اجرای آنها نظارت شود.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399