سه شنبه, 26 فروردين 1399 ساعت 17:11
کد خبر: 69672

پلیس ۱۴ هزار خودرو را از ورودی‌های تهران برگرداند

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 جانشین فرماندهی انتظامی تهران بزرگ گفت: در کنترل مبادی ورودی و خروجی پایتخت از هشتم تا بیست و دوم فروردین بیش از ۱۴ هزار دستگاه خودرو که فاقد پلاک پایتخت بودند، برگشت داده شدند.

به گزارش روز سه شنبه پایگاه اطلاع رسانی پلیس تهران بزرگ، سردار حمید هداوند در این باره اظهار داشت: همچنین تعداد ۱۵ دستگاه خودرو که دستور پلیس را تمکین نکردند توقیف شدند.
وی افزود: از ۸ تا ۲۴ فروردین در محور تهران- قم و جاده قدیم تهران قم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۸۵ درصد کاهش تردد داشته ایم.
هداوند در تشریح کمیته کنترل و نظارت بر اصناف، بیان داشت: در این مدت از بیش از ۶۰ هزار واحد صنفی بازدید که در این میان به تعداد ۱۷ هزار و ۵۷۱ واحد صنفی تذکر و تعداد ۱۷۲۶ واحد صنفی متخلف پلمپ شده است.
وی افزود: در این مدت تعداد ۷۰ واحد گشت تلفیقی با نمایندگان اتاق اصناف، تعزیرات حکومتی و اتحادیه ها بصورت روزانه فعالیت داشته اند.
جانشین فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در تشریح عملکرد کمیته حمل و نقل درون شهری، بیان داشت: در این مدت با بیش از ۹ هزار وسیله نقلیه که به بوستان ها و پارک ها مراجعه کرده اند تذکر داده شده است و در مواردی جریمه ۳۰ هزار تومانی اعمال شده است.
وی با اشاره به عملکرد کمیته فضای مجازی افزود: همچنین در این مدت ۳۹ نفر که در زمینه تبلیغ و فروش اقلام بهداشتی غیر مجاز فعالیت می کردند، شناسایی و دستگیر شدند.
این مقام ارشد انتظامی در تشریح عملکرد کمیته اطلاع رسانی و عملیات روانی، اعلام داشت: در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی با استفاده از پتانسیل رسانه های جمعی از جمله صدا و سیما حدود ۱۹۵ دقیقه برنامه تلویزیونی از شبکه های مختلف سیما تهیه و سنجش و بیش از ۳۵۴ تخته بنر در سطح شهر با شعار در خانه بمانیم تهیه و نصب شده است.
وی گفت: در این مدت حدود ۱۸ هزار پک بهداشتی شامل ماسک و دستکش و محلول ضد عفونی کننده تهیه و در بین کارکنان توزیع شده است.
هداوند با اشاره به ضد عفونی بیش از ۱۱ هزار یگان، افزود: در این مدت بیش از ۱۲هزار مورد غربالگری و تب سنجی انجام شده است.
بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا، رانندگان که اصرار به ورود به شهر جدید غیر محل سکونت خود دارد، به ۵۰۰ هزار تومان جریمه نقدی و یک ماه توقیف خودرو محکوم می شوند.
سخنگوی وزارت بهداشت امروز ۲۶ فروردین اعلام کرد: بیماران کووید۱۹ در کشور به ۷۴۸۷۷ نفر رسید که تا امروز ۴۶۸۳ نفر از بیماران جان باخته و ۴۸۱۲۹ نفر از بیماران، بهبود یافته و ترخیص شده اند.

منبع: ایرنا

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399