یکشنبه, 31 فروردين 1399 ساعت 16:33
کد خبر: 69876

​بهره‌مندی دانش‌آموزان اتباع خارجی از شبکه آموزشی شاد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

​مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی گفت: با هماهنگی وزارت آموزش و پرورش، دانش آموزان اتباع خارجی همانند دانش آموزان ایرانی از فرصت برابر آموزش از طریق شبکه های سراسری صداو سیمای ج.ا.ا (شبکه آموزش و چهار) و همچنین از طریق شبکه آموزشی دانش آموز (شاد) بهره مند می گردند.

محمودی مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی اعلام کرد: با هماهنگی های بعمل آمده با وزارت آموزش و پرورش و این اداره کل، با شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مدارس و باعنایت به عدم تعطیلی آموزش، دانش آموزان اتباع خارجی همانند دانش آموزان ایرانی از فرصت برابر آموزش از طریق شبکه های سراسری صداو سیمای ج.ا.ا (شبکه آموزش و چهار) و همچنین از طریق شبکه آموزشی دانش آموز (شاد) بهره مند می گردند.
وی افزود: نحوه استفاده دانش آموزان از شبکه دانش آموزی شاد، بعد از نصب برنامه با ورود و ثبت نام فردی جهت احراز هویت، با وارد کردن کد اتباع خارجی به جای کد ملی و انتخاب گزینه اتباع خارجی در قسمت سریال شناسنامه، و بعد از نصب نرم افزار توسط دانش آموزان، ایشان از طریق مدیران مدارس و معلمان به کلاسهای مجازی اضافه می گردند.


منبع: ایلنا

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399