سه شنبه, 02 ارديبهشت 1399 ساعت 10:29
کد خبر: 69961

پیشنهاد وزارت راه و شهرسازی به ستاد ملی کرونا برای تمدید قرارداد مستاجران

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: پیشنهاد ما این است که به مستاجران مهلت داده شود تا در شرایطی که وضعیت سلامت کشور و مهار کرونا رو به بهبود قرار گرفت و بنگاه‌های معاملاتی امکان ارایه خدمات بیشتری از جمله بازدید از تمام واحدها داشتند، نسبت به جابه جایی و اجاره واحد دیگر اقدام کنند.

محمود محمودزاده درباره برنامه وزارت راه و شهرسازی برای وضعیت مستاجران که در شرایط شیوع ویروس کرونا با جابه‌ جایی‌ها در معرض ابتلا به این ویروس قرار می‌گیرند و بازدید از واحدها باعث افزایش احتمال ابتلا به این ویروس می‌شود، اظهار داشت:‌ درباره این موضوع مهم پیشنهاداتی به ستاد ملی مبارزه با کرونا ارایه کرد‌ه‌ایم که در نوبت بررسی قرار دارد.
وی افزود: پیشنهادات وزارت راه و شهرسازی در راستای ایجاد شرایط سهل‌تری برای مستاجران است تا در این وضعیت، نگران تهدید سرایت ویروس کرونا نباشند.
معاون امور مسکن و ساختمان تاکید کرد: پیشنهاد ما این است که به مستاجران مهلت داده شود تا در شرایطی که وضعیت سلامت کشور و مهار کرونا رو به بهبود قرار گرفت و بنگاه‌های معاملاتی امکان ارایه خدمات بیشتری از جمله بازدید از تمام واحدها داشتند، نسبت به جابه جایی و اجاره واحد دیگر اقدام کنند.
محمودزاده ادامه داد: پیشنهاد وزارت راه و شهرسازی برای مواردی است که در این شرایط مالک و مستاجر برای تمدید به توافق نمی‌رسند، بین موجر و مستاجر توافق حاصل نمی‌شود و برای این دست از افراد باید فکری کرد که امکان تمدید قراردادشان وجود داشته باشد.

منبع: ایلنا

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399