دوشنبه, 15 ارديبهشت 1399 ساعت 13:38
کد خبر: 70493

اطلاعات تکميلي

  • رئیس اتحادیه مشاوران املاک خبر داد:

قرارداد‌های اجاره مسکن تا پایان تیرماه تمدید می‌شوند

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

قلی خسروی، رئیس اتحادیه مشاوران املاک گفت: بر اساس مصوبه دولت تمام قرارداد‌های اجاره مسکن تا پایان تیرماه تمدید می‌شود.

مصطفی قلی خسروی رئیس اتحادیه مشاوران املاک درباره تصمیم دولت مبنی تعویق دوماهه مدت قرارداد‌های اجاره بهای مسکن اظهار کرد: زمانی که ستاد ملی مقابله با کرونا قدرت دارد که اماکن مقدس را به خاطر سلامتی مردم تعطیل کند در نتیجه این قدرت را دارد که اجاره‌های مسکن را دو ماه به تعویق بیندازد ضمن اینکه قوه قضاییه نیز دستور داده است که به پرونده‌های بین مالک و مستاجر رسیدگی نشود.
وی افزود: مالکان پیش از تصمیم دولت مدت قرارداد‌های اجاره را تمدید کرده بودند.
قلی خسروی در پاسخ به این سوال که اگر مستاجری با مالک به مشکل برخورد چه اقدامی انجام دهد؟ بیان کرد: بعد از اتمام دو ماه اگر بین مالک و مستاجر درباره تخلیه خانه اختلافی وجود داشته باشد باید به شورای حل اختلاف مراجعه کنند اما قبل از دو ماه به هیچ پرونده اختلافی بین مالک و مستاجر رسیدگی نمی شود.
رئیس اتحادیه مشاوران املاک گفت: بر اساس مصوبه دولت تمام قرارداد‌های اجاره تا پایان تیرماه تمدید می‌شود البته این موضوع به ضرر مشاوران املاک است. حتی اگر قراردادی در اسفندماه به اتمام رسیده باشد تا تیرماه تمدید می‌شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399