سه شنبه, 30 ارديبهشت 1399 ساعت 08:51
کد خبر: 71055

هشدار جدی پلیس به بورس بازان

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

فرمانده نیروی انتظامی، گفت: مردم باید آگاهانه وارد بازار بورس شوند و تمامی سرمایه خود را وارد این بازار نکنند؛ ضمن آنکه از هشدارهای پلیس امنیت اقتصادی نیز غافل نشوند.

سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری در جلسه ارائه راهکارهای تحقق شعار سال ۹۹ (جهش تولید) ضمن درود بر ارواح پاک و مطهر شهدای دوران دفاع مقدس، شهدای عرصه نظم و امنیت و مدافعان حرم خصوصاً سردار رشید اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی و درود بر روح بلند و ملکوتی امام راحل و آرزوی سلامتی و طول عمر با عزت برای مقام معظم رهبری و آرزوی قبولی طاعات و عبادات برای همه روزه داران اظهار کرد: انصافاً مطالبی که در این جلسه مطرح شد حاکی از کارشناسانه بودن آن و دلسوزی افراد برای حل مسائل موجود است؛ امیدواریم بتوانیم بخشی از این مشکلات مطرح شده را به نحو مطلوب و با برنامه‌ریزی دقیق و اصولی رفع کنیم.
وی با بیان اینکه نیروی انتظامی وظیفه ارتقای امنیت و تدوام آن را در جامعه به عهده دارد، ادامه داد: نیروی انتظامی موضوعات و مسائل اجتماعی را قبل از وقوع پیش‌بینی و پیشگیری می‌کند؛ این در حالی است که در سال‌های اخیر علاوه بر موضوعات اجتماعی با موضوعات اقتصادی نیز رو به رو بوده‌ایم که باید در راستای حل مشکلات اقتصادی موجود نیز با آمادگی وارد میدان شویم.
فرمانده نیروی انتظامی به نام‌گذاری سال ۹۹ توسط مقام معظم رهبری با عنوان جهش تولید اشاره و تصریح کرد: ما موظف هستیم که در راستای تحقق شعار سال تمامی ظرفیت‌ها و دستگاه‌های مربوطه را پای کار بیاوریم و از تولیدکنندگان داخلی قاطعانه حمایت کنیم.
عالی‌ترین مقام انتظامی کشور در ادامه، با اشاره به ورود تعداد قابل توجهی از شهروندان به بازار بورس تأکید کرد: ناجا متولی برقراری نظم و امنیت و به عنوان یک مجموعه تأثیرگذار در کشور باید با برنامه‌ریزی دقیق، خسارت‌های احتمالی را پیش‌بینی و در نهایت پیشگیری و درمان کند.
سردار اشتری با بیان اینکه پلیس امنیت اقتصادی در زمینه بورس بخوبی ورود پیدا کرده و هشدارهایی نیز به شهروندان داده است، تأکید کرد: مردم باید آگاهانه وارد بازار بورس شوند و تمامی سرمایه خود را وارد این بازار نکنند؛ چرا که بازار بورس برای آنها زودبازده نخواهد بود.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399