جمعه, 02 خرداد 1399 ساعت 21:15
کد خبر: 71200

افزایش۲۶۴ درصدی سود پایه هر سهم مس باهنر نسبت به سال گذشته

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

مس باهنر مبلغ ۲.۴۱۳ ریال سود به ازای هر سهم پرداخت می کند.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع مس شهید باهنر مجمع عمومی عادی سالیانه این شرکت منتهی به سال مالی ۹۸/۱۲/۲۹ در محل مجتمع کرمان برگزار شد.
بدلیل انتقال دفتر مرکزی به محل مجتمع ، مجمع عمومی سالیانه مس باهنر برای اولین بار در کرمان و در محل این شرکت و با توجه به قانون برگزاری مجامع در شرایط بیماری کرونا با رعایت موازین بهداشتی و تعداد ۴۰ نفر از سهامداران بصورت حضوری و بالغ بر ۱۱۳ سهامدار بصورت آنلاین و در مجموع ۷۸ درصد سهامداران تشکیل گردید.
گفتنی است در ابتدای جلسه مجید ضیایی مدیرعامل مس باهنر گزارشی از وضعیت فعالیتهای صورت گرفته در سال گذشته را ارائه و سپس به برخی از برنامه های پیش روی این شرکت در سال ۹۹ اشاره کرد.
پس ازقرائت گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی درخصوص صورتهای سال مالی منتهی به ۹۸/۱۲/۲۹ مجمع، به اتفاق آراء مصوب نمود از محل سود قابل تخصیص  به مبلغ ۳.۰۱۶.۲۰۸ میلیون ریال مبلغ ۲.۷۱۴.۶۲۵ میلیون ریال به صورت خالص ( به ازاء هر سهم ۲.۴۱۳ ریال خالص ) به عنوان سود به سهامداران پرداخت گردد.
براساس نظر مجمع ، هیأت مدیره حقوقی شرکت بدون تغییر برای مدت دو سال دیگر انتخاب شدند.
به گزارش روابط عمومی در پایان مجمع، نمایندگان شورای اسلامی کار مس باهنر که در جلسه حاضر بودند با اهدا لوح و یک جلد صحیفه سجادیه از حسن توجه و پیگیری مدیرعامل شرکت نسبت به مسائل کارگری در سال گذشته قدردانی کردند.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399