شنبه, 17 خرداد 1399 ساعت 12:13
کد خبر: 71634

شناسایی هوشمند نقاط پرمسافر و ارسال اتوبوس‌های کمکی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از شناسایی هوشمند نقاط پرمسافر و ارسال اتوبوس‌های کمکی به این نقاط خبر داد.

«محمود ترفع» مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران  در خصوص تمهیدات این شرکت همزمان با اجرای طرح ترافیک و جلوگیری از ازدحام مسافر در اتوبوس‌ها گفت: شرکت واحد اتوبوسرانی با تمام امکانات در اختیار خود خدمات‌رسانی خواهد داشت و با ظرفیت حداکثری ناوگان، فعالیت خود را همزمان با اجرای طرح ترافیک آغاز می‌کند.
ترفع ادامه داد: نقاط پرمسافر شناسایی شده‌اند و اتوبوس‌های کمکی برای ارسال به این نقاط در نظر گرفته شده است.
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی گفت: پیش‌بینی می‌شود با اجرای طرح ترافیک مسافرانی که سفرهای غیرضروری ندارند، حذف می‌شوند و از همین رو با افزایش قابل توجه مسافر روبرو نمی‌شویم.
او همچنین با اشاره به مدیریت هوشمند ناوگان اتوبوسرانی اظهار داشت: توجه به این نکته ضروری است که ناوگان اتوبوسرانی به صورت هوشمند مدیریت می‌شود و بر روی نقاط پرمسافر به صورت هوشمند مدیریت و نظارت می‌شود و در صورتی که بار مسافر در خطی مشاهده شود، اتوبوس کمکی به آن خطوط ارسال خواهد شد.
ترفع همچنین از شهروندان درخواست کرد به منظور برنامه‌ریزی سفر از نرم افزار حمل و نقل عمومی تهران در سایت “bus.tehran.ir” استفاده کنند تا از زمان حضور اتوبوس در ایستگاه آگاه شوند و هم بتوانند سفر خود را در سطح شهر بهتر مدیریت کنند.
او تاکید کرد: همکاران ما در شرکت واحد اتوبوسرانی آنچه را که در توان خود دارند به کار گرفته‌اند.
ترفع همچنین در خصوص استفاده از ماسک توسط مسافران در اتوبوس‌ها گفت: عرضه ماسک در 60 پایانه و ایستگاه پرمسافر انجام می‌شود و با همکاری یگان اجراییات شهرداری بر این امر نظارت می‌شود.
وی ادامه داد: از شهروندان فهیم درخواست می‌کنیم که به منظور حفظ سلامتی خود و تمامی مسافرانی که در اتوبوس‌ها قرار دارند به مسئولیت اجتماعی خود در هنگام حضور در اتوبوس‌ها توجه کرده و بدون ماسک وارد اتوبوس نشوند.
منبع: ایلنا

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399