پنج شنبه, 29 خرداد 1399 ساعت 12:00
کد خبر: 72151

اطلاعات تکميلي

  • سخنگوی وزارت خارجه:

ایران هیچ‌گونه اعتباری برای تحریم‌های آمریکا علیه سوریه قائل نیست

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سخنگوی وزارت خارجه در واکنش به وضع قانون تحریمی موسوم به سزار علیه سوریه، گفت: ایران هیچ گونه اعتباری برای این قبیل تحریم‌های ظالمانه و یکجانبه قائل نیست.

سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران وضع و اجرایی شدن قانون تحریمی موسوم به سزار علیه سوریه را اقدامی خلاف قوانین بین المللی و مبانی انسانی دانسته و آن را محکوم کرد.
سخنگوی وزارت امور خارجه افزود: در شرایطی که جهان درگیر همه گیری کرونا است، اعمال این قبیل تحریم‌های غیرانسانی، تنها رنج و آلام مردم سوریه را تشدید خواهد کرد.
موسوی بیان کرد: جمهوری اسلامی ایران همان گونه که پیش از این نیز اعلام کرده است، هیچ گونه اعتباری برای این قبیل تحریم‌های ظالمانه و یکجانبه که از روی قلدرمابی وضع و اجرا می‌شود، قائل نبوده و آنها را تروریسم اقتصادی علیه مردم عادی سوریه و در مسیر تداوم تلاش‌های آمریکا برای بی ثبات کردن آن کشور قلمداد می‌کند.
سخنگوی دستگاه دیپلماسی تاکید کرد: ما همانند گذشته به همکاری‌های اقتصادی خود با ملت مقاوم و دولت سوریه ادامه خواهیم داد و علی رغم این تحریم‌ها، روابط اقتصادی خود را با سوریه تقویت خواهیم کرد.

منبع: مهر

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399