دوشنبه, 16 تیر 1399 ساعت 13:23
کد خبر: 72969

اطلاعات تکميلي

  • نایب رئیس دوم اتحادیه طلا:

مردم برای خرید طلا صبر کنند

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نایب رئیس دوم اتحادیه طلا می‌گوید: با شروع داد و ستد در بازار پیش‌بینی ما این است که قیمت طلا ارزان شود. توصیه ما به مردم این است که برای خرید طلا صبر کنند.

امروز قیمت دلار در صرافی ملی با ۲۰۰ تومان افزایش به ۲۱ هزار و ۸۵۰ تومان رسید. آنچه فعالان بازار می‌گویند قیمت انس جهانی طلا نیز مدام در حال افزایش است؛ بنابراین با افزایش قیمت دلار و انس جهانی احتمال کاهش قیمت طلا در بازارهای داخلی کمی غیر قابل انتظار است. اما نایب رئیس دوم اتحادیه طلای تهران معتقد است قیمت طلا تا پایان هفته ارزان ‌می‌شود.
نایب رئیس دوم اتحادیه طلا در پاسخ به این پرسش که آیا قیمت طلا تا پایان هفته ارزان خواهد شد؟ به تجارت‌نیوز گفت: اکنون قیمت طلای ۱۸ عیار ۹۳۳ هزار و ۷۰۰ تومان است. قیمت طلا با توجه به صحبت‌ها اخیر رئیس کل بانک مرکزی ممکن است نزولی شود. همچنین پیش‌بینی می‌شود با شروع داد و ستد در بازار قیمت طلا ارزان شود.
محمد کشتی‌آرای افزود: روز گذشته قیمت طلا آنقدر شوکه‌کننده بود که معاملات طلا در بازار به مدت دو ساعت متوقف شد. اکنون قیمت انس جهانی طلا نیز هزار و ۷۷۶ دلار است. به دلیل نوسان قیمت‌ها متقاضی برای خرید طلا و سکه وجود ندارد. همچنین با این روند بازار به نظر می‌رسد مردم بیشتر فروشنده طلا باشند.
او در توصیه‌ای به مردم اظهار کرد: فعلا معاملات طلا در بازار متوقف است. توصیه ما به مردم این است که برای خرید طلا صبر کنند.

منبع: تجارت نیوز

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399