دوشنبه, 30 تیر 1399 ساعت 14:04
کد خبر: 73589

رییس جمهور چهارشنبه جزییات وام مستاجران را اعلام می‌کند

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معاون وزیر راه و شهرسازی از اعلام جزئیات وام ودیعه به مستاجران از سوی رئیس جمهور به مردم در روز چهارشنبه هفته جاری خبر داد.

محمود محمودزاده  درباره آخرین تصمیمات نسبت به تعیین سقف وام ودیعه به مستاجران و نحوه پرداخت اقساط آن گفت: فردا در جلسه ستاد اقتصادی در این باره تصمیم‌گیری می‌شود.
وی تاکید کرد: در حالی که در همین لحظه من به عنوان معاون وزیر راه و شهرسازی از مبلغ نهایی وام ودیعه مطلع نیستم و فقط چندین پیشنهاد مختلف برای تصمیم‌گیری نهایی در حال بررسی است، می‌بینیم که برخی از رسانه‌ها حتی میزان اقساط آن را هم اعلام کردند که همه این اخبار را تکذیب می‌کنم.
معاون امور مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی افزود: چند پیشنهاد مختلف درباره وام مستاجران ارائه شده است که تمام این پیشنهادات بررسی شده‌اند اما هنوز درباره هیچیک از آنها تصمیم نگرفته‌ایم.
وی تاکید کرد: پس از برگزاری جلسه ستاد اقتصادی فردا، روز چهارشنبه در جلسه هیات دولت تصمیم نهایی درباره سقف وام ودیعه و میزان اقساط آن توسط رئیس جمهور اعلام می‌شود.
محمودزاده ادامه داد: در حالی که هنوز هیچ تصمیم نهایی در این باره گرفته نشده نباید در افکار عمومی ذهنیتی ایجاد کرد.
وی افزود: برای پرداخت اقساط این وام مدل ویژه‌ای پیشنهاد شده است که می‌تواند توان پرداخت مستاجران را افزایش دهد و احتمالا سود این وام فقط از سوی مستاجران پرداخت خواهد شد.

منبع: ایلنا

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399