سه شنبه, 31 تیر 1399 ساعت 13:41
کد خبر: 73656

جزئیات جلسه امروز کمیسیون انرژی با حضور اردکانیان

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سخنگوی کمیسیون انرژی توضیحاتی درباره جلسه امروز کمیسیون انرژی با حضور وزیر نیرو ارائه داد.

مالک شریعتی نیاسر ،‌ درباره جلسه امروز کمیسیون انرژی گفت: صبح امروز جلسه کمیسیون انرژی با حضور اردکانیان، وزیر نیرو و معاونان و مدیران وزارت نیرو برگزار شد و با توجه به وقت محدودی که در اختیار جلسه بود، عمده وقت به ارائه گزارش مدیران وزارت نیرو و همچنین سوالات و نکات اعضای کمیسیون انرژی اختصاص پیدا کرد و فرصتی برای پاسخ مبسوط به سوالات فراهم نشد.
سخنگوی کمیسیون انرژی ادامه داد: مقرر شد که آقای اردکانیان طی ۲ هفته آینده گزارش مکتوبی را در پاسخ به نکات و سوالات اعضای کمیسیون به مجلس ارائه دهند و ارسال کنند. همچنین جلسات مشترکی را با کمیته برق و تجدید پذیر کمیسیون انرژی با مدیران ستادی مختلف وزارت نیرو داشتیم که قرار شد جزئیات مباحثی که دوستان مطرح کردند آنجا بررسی شود و نتایج آن به صحن کمیسیون گزارش شود.
وی ادامه داد: نکته بعدی این که بسیاری از مطالب اعضا و همکاران ما در کمیسیون انرژی ناظر بر مشکلات آب و برق مناطق در حوزه‌های انتخابیه‌شان بود که مسئولان ستادی قول دادند آنها را بررسی کنند و تا حد امکان نسبت به اصلاح آن امور و پاسخ مناسب مطالبات مردم اقدام صورتی بگیرد.
منبع: ایلنا

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399