دوشنبه, 13 مرداد 1399 ساعت 12:20
کد خبر: 74236

اقدامی جدید در راستای ساماندهی بازار خودرو

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از تدوین طرح ساماندهی بازار خودرو به منظور رفع مشکلات موجود در این صنعت در کمیسیون متبوعش خبر داد.

حجت اله فیروزی سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از تدوین طرح ساماندهی بازار خودرو خبر داد و گفت: این طرح در کمیسیون صنایع و معادن در حال بررسی است و ظرف هفته‌های آینده به هیات رئیسه مجلس تقدیم می شود.
نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی افزود: از آنجا که در حال حاضر قیمت و کیفیت خودرو به یکی از اصلی ترین دغدغه‌های مردم تبدیل شده، تدوین طرح مذکور در دستورکار کمیسیون صنایع و معادن قرار گرفت.
این نماینده مردم در مجلس یازدهم یکی از دلایل بازدید از گروه صنعتی ایران خودرو را نظارت میدانی بر نحوه تولید و... برشمرد و اضافه کرد: طرح ساماندهی بازار و وضعیت تولید خودرو محورهای مختلفی از جمله کیفیت، کمیت، شیوه عرضه، قیمت گذاری، هزینه های سربار و... دارد.
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس ادامه داد: از آنجایی که نمایندگان درباره کیفیت، خدمات پس از فروش، عرضه خودرو، نحوه ورود خودرو به بازار انتقاداتی دارند مقرر شد با تدوین طرح مذکور تا حدودی مشکلات و نابسامانی های صنعت خودروسازی ساماندهی شود.

منبع: خانه ملت

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399