چهارشنبه, 22 مرداد 1399 ساعت 09:36
کد خبر: 74598

اطلاعات تکميلي

  • مدیر برنامه‌ریزی و نظارت شرکت ملی صنایع مس ایران:

دستاوردهای درخشان صنعت مس با مدیریت جامعیت‌نگر مدیرعامل شرکت مس به دست آمد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

«سعد عبدی»، مدیر برنامه‌ریزی و نظارت شرکت ملی صنایع مس ایران با اشاره به موفقیت‌ها و دستاوردهای درخشان شرکت مس در سال گذشته گفت: تعدد دستاوردهای سال گذشته شرکت مس در حوزه‌های مختلف نشان دهنده مدیریت جامعیت‌نگر دکتر سعدمحمدی و توجه ایشان به توسعه متوازن و پایدار در صنعت مس است.

به گزارش «مس‌پرس» به گفته عبدی تسلط به دانش تخصصی سازمان، نگرش مثبت به کارکنان و کارگران در تمامی سطوح، آشنایی کافی به آی‌تی و فناوری‌های ارتباطی و اطلاعاتی و به روز کردن دانش شخصی و سازمان با پیشرفت‌های روز دنیا از مهمترین شاخصه‌های مدیریت جامعیت‌نگر است.
وی با بیان این‌که دانش تخصصی در حوزه معدن منجر به کاهش 15 صدم درصدی عیار ماده معدنی شده است گفت: این رویکرد با هدف صیانت از معدن انجام شد.
مدیر نظارت و برنامه‌ریزی شرکت مس با تاکید کرد: موفقیت‌های صنعت مس در سال 98 در شرایطی به دست آمد که در ابتدای سال 98 با اعمال شدیدترین تحریم‌ها روبه‌رو بودیم و در پایان سال با موضوع شیوع ویروس کووید 19 روبه‌رو شدیم که بسیاری از صنایع دنیا را تحت تاثیر قرار داد و منجر به کاهش تولید آنها شد.
عبدی با اشاره به این‌که در سال گذشته و تحت مدیریت جامعیت‌نگر شرکت مس شاهد حرکت جدی شرکت ملی مس به سمت هوشمندسازی سیستم مالی و رونمایی از طرج جامع سیستم‌های یکپارچه اطلاعاتی بودیم گفت: بدون شک در دنیای امروز این رخداد مهم و تغییر در ساختار اطلاعاتی شرکت مس منجر به کاهش قیمت تمام شده بیشتر و بهر‌ه‌وری و رقابت‌پذیری بیشتر خواهد شد.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399