چهارشنبه, 21 آذر 1397 ساعت 19:30
کد خبر: 49756

آغاز کمپین تامین لباس گرم برای دانش آموزان کم برخوردار

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
رئیس مرکز مشارکت های مردمی و توانمندسازی سازمان بهزیستی کشور از آغاز کمپین تامین لباس گرم برای دانش آموزان کم برخوردار موسوم به کمپین «زمستانه» خبر داد و گفت: مردم می توانند کمک های نقدی و غیرنقدی خود را از روش های گوناگون در اختیار بهزیستی قرار دهند.

محمدعلی کوزه گر روز چهارشنبه افزود: اگر مردم می خواهند کمک های غیرنقدی به صورت لباس داشته باشند شرط آن این است که لباس ها باید نو باشند. تمام مراکز بهزیستی سراسر کشور آمادگی جمع آوری این لباس ها را خواهند داشت.
وی خاطرنشان کرد: هموطنان می توانند از طریق نرم افزار «آپ» یا نرم افزار سکه (سامانه کیف همراه) یا از طریق حساب 90190 بانک ملت و دستگاه های خود پرداز (ATM) تمام بانک های کشور، کمک های نقدی خود را برای کمک به دانش آموزان بی بضاعت به بهزیستی بدهند.
وی اضافه کرد: همچنین شماره تماس 66762048 با کد 021 نیز به عنوان شماره تماس جهت کمک های غیرنقدی تعیین شده است.
رئیس مرکز مشارکت های مردمی و توانمندسازی سازمان بهزیستی کشور تصریح کرد: این کمپین برای تهیه لباس های زمستانی به ویژه برای دانش آموزان مناطق کم برخوردار است تا برای دانش آموزان در مناطق سرد، کمک هایی داشته باشیم و فعلا 10 هزار دانش آموز هدف گذاری شده اند.
کوزه گر با اشاره به برگزاری کمپین لبخند مهر برای جمع آوری کمک های مردمی جهت تامین لوازم التحریر دانش آموزان بی بضاعت در مهر امسال یادآور شد: این کمپین نقطه آغازی برای حمایت از دانش آموزان در مناطق کم برخوردار بود.
وی اضافه کرد: کمپین زمستانه دنباله کمپین لبخند مهری است که مهر امسال برای تامین لوازم التحریر دانش آموزان مناطق کم برخوردار انجام دادیم و مورد استقبال خوب مردم قرار گرفت.

منبع: ایرنا

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399