دوشنبه, 03 دی 1397 ساعت 11:05
کد خبر: 50665

انتصاب حلی ساز به عنوان نماینده جمعیت هلال احمر ایران در عراق

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
علی اصغر پیوندی رئیس جمعیت هلال احمر در حکمی محمدتقی حلی ساز را به عنوان نماینده تام الاختیار جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در کشور عراق منصوب کرد.

در بخشی از حکم رئیس جمعیت هلال احمر که روز دوشنبه منتشر شد، آمده است: با توجه به تلاش فراوان جنابعالی و همکارانتان در مسیر خدمت به زائران عتبات عالیات و در راستای ایجاد وحدت رویه و همسو کردن فعالیت های جمعیت در کشور عراق، جنابعالی به عنوان نماینده تام الاختیار جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در کشور عراق منصوب می شوید.
پیوندی در این حکم آورده است: امیدوارم با هماهنگی با بخش های مختلف داخلی و فرابخشی و با بکارگیری تمام ظرفیت های موجود، در انجام وظایف محوله در حوزه امور بین الملل، بهداشت، درمان و توانبخشی وهمچنین حفظ و تامین سلامت زائران عتبات عالیات موفق باشید.
حلی ساز رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت است؛ این مرکز یکی از واحدهای زیرمجموعه جمعیت هلال‌ احمر جمهوری اسلامی ایران و همکار سازمان حج و زیارت است که تمام مسائل بهداشتی و درمانی زائران ایرانی در سه کشور زیارتی عربستان، عراق و سوریه را برعهده دارد.

منبع: ایرنا

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399