چهارشنبه, 22 شهریور 1396 ساعت 11:25
کد خبر: 18452

اطلاعات تکميلي

  • در دوازدهمین جلسه سمن ارتقا سلامت اداری تصویب شد :

پیگیری مطالبات مردم در خصوص مبارزه با فساد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

عصراقتصاد: دوازدهمین جلسه هیئت مدیره سازمان مردم نهاد ارتقا سلامت اداری به ریاست دکتر حسن عابد جعفری و دبیری دکتر رمضانی در ساعت 17 روز دوشنبه 20 شهریور ماه در دفتر روزنامه عصر اقتصاد تشکیل شد و به بررسی برنامه های این سازمان بعد از استقرار دولت دوازدهم پرداخت.

در این جلسه گزارش دکتر رمضانی از جمع بندی مطالبات مردمی از دولت در خصوص سلامت اداری و مبارزه با فساد مطرح شد و بعد از بحث و بررسی نحوه تعامل با قوای سه گانه و پیگیری این مطالبات مورد تصمیم گیری قرار گرفت.

دکتر حسن عابد جعفری رئیس هیئت مدیره انجمن، با انتقاد از اینکه مبارزه با فساد اداری به عنوان یکی از اصلی ترین خواسته های مردمی از وزن و جایگاه لازم در برنامه های اجرایی کشور برخوردار نیست، بر این موضوع تاکید کرد که سازمان مردم نهاد ارتقا سلامت اداری علاوه بر نشست های ویژه با مسئولین مربوطه در سه قوه باید با مدیریت های اجرایی تخصصی و همچنین صنف های تخصصی مختلف ارتباط و جلساتی را داشته باشد تا به مرور این خواسته عمومی به صورت برنامه ها و روش های قابل اجرا در اقشار مختلف پیگیری شود.

در این جلسه تاکید شد که با استفاده از ظرفیت های رسانه ای کشور به معرفی افراد و فعالیت های سالم برای الگو برداری جامعه بهره برداری شود.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399