یکشنبه, 18 آذر 1397 ساعت 13:14
کد خبر: 49362

بخش خصوصی مبارزه با فساد را به صورت هدفمند شروع کرده است

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

عابدی جعفری اظهار داشت: بنگاه سالم و همچنین اتاق سالم یکی دیگر از برنامه‌های ما است ضمن آنکه اتاق تهران تشکلی از سازمان‌های مردم‌نهاد برای مبارزه با فساد ایجاد کرده و اکنون ما توانسته‌ایم مدل بنگاه سالم را تدوین کنیم

صبح یکشنبه همایش مبارزه با فساد در اتاق بازرگانی تهران برگزار شد در این همایش حسن عابدی جعفری که مسئول دبیرخانه مرکز مبارزه با فساد اتاق بازرگانی تهران است با بیان اینکه دولت و بخش خصوصی در عین حالی که بخشی از فساد هستند می‌توانند بخشی از راه حل آن نیز باشند گفت: با اتحاد افراد پاک‌دست در جوامع مختلف می‌توان آلودگی‌ها را از بین برد و با این پدیده زشت مبارزه کرد. بخش خصوصی کشور در چهار سال گذشته سهم زیادی در آلودگی‌زدایی در بخش‌های مختلف داشته است.

وزیر بازرگانی دولت میرحسین موسوی ادامه داد: ایجاد مرکز سلامت اداری یکی از ضرورت‌های لازم برای مبارزه با این چالش بزرگ کشور است انطباق با کنوانسیون‌های بین‌المللی مبارزه با فساد یکی از مهمترین بخش‌های نقشه راه مرکز سلامت کشور است.

وی افزود: بنگاه سالم و همچنین اتاق سالم یکی دیگر از برنامه‌های ما است ضمن آنکه اتاق تهران تشکلی از سازمان‌های مردم‌نهاد برای مبارزه با فساد ایجاد کرده و اکنون ما توانسته‌ایم مدل بنگاه سالم را تدوین کنیم.

منبع: ایلنا

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399