سه شنبه, 25 مهر 1396 ساعت 09:58
کد خبر: 21113

افتتاح کارگاه آموزش مشترک هافمن و اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

عصر اقتصاد: به گزارش روابط عمومی هافمن، مراسم افتتاح کارگاه مشترک آموزشی هافمن و فنی و حرفه ای استان زنجان روز سه شنبه مورخ 18 مهرماه با حضورمدیر کل فنی وحرفه ای استان زنجان وبرخی مقامات استانی من جمله مدیرکل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی آقای مهندس یوسفی و همچنین مدیرعامل هافمن آقای مهندس حمیدیه در محل مرکز آموزش شهید بهشتی واقع در شهرک صنعتی  برگزار گردید.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان در ایراد سخرانی خود در آغاز مراسم افتتاحیه، انعقاد تفاهم نامه آموزشی فی مابین دو مجموعه و همکاری در زمینه اجرای آموزش های مهارتی ، صلاحیت ها و شایستگی های شغلی جهت دستیابی به اهداف تعیین شده با استفاده از پتانسیل های مجموعه هافمن و ظرفیتهای بخش دولتی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای زنجان را لازم و ضروری دانستند.

مهندس حمیدیه، مدیرعامل هافمن نیز با اشاره به بحث فرهنگ سازی در جلوگیری از هدر رفت انرژی که به عنوان سرمایه ملی مطرح است سخنان خود را آغاز نموده و در ادامه به الزام و ضرورت آموزش های فنی و تربیت نیروی متخصص  و عدم وجود تکنسین های فنی و متخصص در این زمینه اشاره کرده و افزودند، متاسفانه تکنسین فنی ماهر و متخصص کم داریم و جذب و وارد کردن نیروی ماهر نیز کاری دشوار است که انشاء اله بتوانیم با همکاری و مشارکت دو مجموعه نیروی فنی و متخصص مورد نیاز کشور را  به بدنه تولید کشور وارد کنیم.

شایان ذکر است جمعی از مسئولین استانی و کارشناسان اداره کل در این آیین حضور داشتند که در پایان از کارگاههای آموزشی  و توانمندیهای مربیان و کارآموزان مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید بهشتی نیز بازدید صورت گرفت.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395