پنج شنبه, 14 تیر 1397 ساعت 11:29
کد خبر: 40037

تشکیل ستادی برای بهبود شرایط زندگی زنان در دولت

این مورد را ارزیابی کنید
(5 رای‌ها)

معاون رییس‌جمهور در امور زنان و خانواده گفت: ستادی در دولت برای پیگیری امور مربوط به زنان سرپرست خانوار تشکیل شده؛ ۲۳۰ میلیارد تومان در برنامه ششم برای بیمه زنان سرپرست خانوار تخصیص داده شده است.

معصومه ابتکار در ارتباط با اقدامات صورت گرفته توسط معاونت زنان و خانواده ریاست‌جمهوری برای بهبود شرایط زندگی زنان، اظهار کرد: خوشبختانه قانون برنامه ششم ۲۳۰ میلیارد تومان برای بیمه زنان سرپرست خانوار پیش‌بینی کرده است. با مذاکراتی که با سازمان برنامه و بودجه داشته‌ایم این مبلغ تخصیص پیدا خواهد کرد و اقدامات لازم برای تحقق این امر هم از سمت ما و هم از سمت دکتر ربیعی (وزیر رفاه) پیگیری می‌شود، امیدواریم بتوانیم به زودی بیمه زنان سرپرست خانوار را انجام دهیم.

وی از تشکیل ستادی برای بهبود شرایط زندگی زنان در دولت خبر داد و گفت: ستادی برای هماهنگی و تقسیم کار ملی در دستگاه‌هایی که متولی امور سرپرست خانوار هستند تشکیل دادیم. اعضای این ستاد را وزارتخانه‌های کار، امور اجتماعی، بهداشت، کشور به همراهی سازمان بهزیستی و کمیته امداد، بخش‌های مختلف شهرداری‌ها تشکیل می‌دهیم.

ابتکار خاطرنشان کرد که وزارت اقتصاد هم ستاد مذکور را همراهی می‌کند.
منبع: ایسنا

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395