سه شنبه, 02 بهمن 1397 ساعت 15:42
کد خبر: 52471

سردار اشتری خواستار افزایش بودجه ناجا شد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
فرمانده نیروی انتظامی در دیدار جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با بیان برخی چالش های فراروی اجرای ماموریت های این سازمان و تقاضاهای روزافزون مردم از این نیرو، خواستار توجه بیشتر نمایندگان و افزایش بودجه سال 98 برای تقویت و تجهیز ناجا شد.
سردار حسین اشتری روز سه شنبه در دیدار بیش از 50 نفر از اعضای فراکسیون دیپلماسی و منافع ملی مجلس شورای اسلامی افزود: افزایش بودجه علاوه بر تقویت و تجهیز نیروی انتظامی و بهتر انجام شدن ماموریت ها موجب ارتقا منزلت و معیشت کارکنان این سازمان خواهد شد.
وی خاطر نشان کرد: ماموران خدوم نیروی انتظامی به عنوان سربازان ولایت و بر اساس تکلیف شرعی و قانونی خود با وجود کمبودها و کاستی های موجود در زمینه نیروی انسانی تجهیزات و بودجه، قاطعانه و با تلاش مضاعف و از خودگذشتگی، از امنیت و آرامش مردم پاسداری می کنند تا کشوری امن، امنیتی شایسته مردم انقلابی و پلیسی در تراز انقلاب اسلامی ایجاد نمایند.
نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز در این دیدار با بیان نظرات و طرح مسائل حوزه نظم و امنیت، مدیریت هوشمندانه و مقتدرانه در مواجهه با ماموریت ها را از ویژگی های نیروی انتظامی بر شمرده و از تلاش مستمر این نیرو در برقراری نظم و امنیت قدرادنی کردند.
در ادامه این نشست ضرورت توجه به روزآمدسازی و تجهیز نیروی انتظامی به امکانات پیشرفته و فناوری های نوین متناسب با سطح و حجم تهدیدات و چالش های حوزه نظم و امنیت، توجه ویژه به ارتقاء منزلت اجتماعی ناجا، تامین معیشت ماموران خدوم نیروی انتظامی، ضرورت کمک مجلس به افزایش بودجه و اعتبارات آن برای پاسخگویی مناسب به انتظارات و نیازهای امنیتی انتظامی مردم، تقویت توان مرزبانی و رسیدگی به مشکلات یگان های مرزی از محورهای مهم مطرح شده توسط نمایندگان بود که مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

منبع: ایرنا


نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395