شنبه, 06 بهمن 1397 ساعت 11:53
کد خبر: 52587

اطلاعات تکميلي

  • در رزمایش اقتدار ۹۷ نیروی زمینی ارتش؛

اهداف از پیش تعیین شده با گلوله‌های هوشمند توپخانه منهدم شد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
فرمانده گروه ۴۴ توپخانه نیروی زمینی ارتش از انهدام اهداف از پیش تعیین شده با بهره گیری از گلوله‌های نقطه زن و هوشمند تا فاصله ۳۰ کیلومتری خبر داد.
امیر سرتیپ دوم عباس دادستانی فرمانده گروه ۴۴ توپخانه نیروی زمینی ارتش با اشاره به مأموریت گردان‌های توپخانه نیروی زمینی ارتش در این رزمایش، گفت: گروه ۴۴ توپخانه نیروی زمینی ارتش به منظور پشتیبانی نزدیک از یکان‌های سطحی با بهره گیری از انواع موشک‌ها و راکت‌ها در کالیبرهای مختلف در رزمایش بزرگ اقتدار ۹۷ نزاجا شرکت کرده است تا مأموریت‌های ذاتی خود را انجام دهد.
وی با بیان اینکه گردان‌های توپخانه نیروی زمینی ارتش قادر به انهدام اهداف از فواصل بین ۱۰ تا عمق ۱۰۰ کیلومتری می‌باشند، افزود: در این رزمایش با بهره‌گیری از گلوله‌های هوشمند و نقطه‌زن توانستیم اهداف را از فواصل بین ۱۰ تا ۳۰ کیلومتر با دقت هرچه تمامتر مورد اصابت قرار دهیم.
امیر سرتیپ دوم دادستانی با مثبت ارزیابی کردن عملکرد گردان‌های توپخانه نیروی زمینی ارتش در این رزمایش گفت: یکی از نقاط مثبت توپخانه در این رزمایش بهره گیری از تسلیحات توپخانه ای در کالیبرهای مختلف بود که در کوتاه‌ترین زمان ممکن توانست اهداف مورد نظر را با حجم سنگینی از آتش مورد اصابت قرار دهد.

منبع: ایسنا

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395