دوشنبه, 15 بهمن 1397 ساعت 10:05
کد خبر: 53071

اطلاعات تکميلي

  • در کنگره بین المللی فروشگاههای موفق ایران محقق می شود؛

انتخاب فروشگاه های زنجیره ای برتر ایران

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

عصراقتصاد: محمود محمدیان، عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی و دبیر علمی کنگره بین المللی فروشگاه های موفق ایران (ICB 2019) ضمن تشریح بخش های مختلف این کنگره، گفت: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته از سوی ستاد برگزاری این کنگره، طی مراسم ویژه ای از فروشگاه های برتر و موفق ایران تجلیل به عمل می آید.

وی ضمن اشاره به اهمیت برگزاری چنین رویدادهایی در کشور و ضرورت حمایت نهادهای مختلف، اظهارکرد: نهادها و سازمان های مختلفی از این رویداد حمایت نمودند که از آن جمله می توان به حمایت سازمان فناوری اطلاعات ایران، ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمند سازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت معدن و تجارت، پلیس فتا، انجمن لجستیک ایران، پارک علم و فناوری، انجمن صنایع تولید و صادرکنندگان کنسانتره و آبمیوه ایران، انجمن آب های معدنی و آشامیدنی ایران، انجمن زنبورداران و تولیدکنندگان عسل ایران، انجمن تولیدکنندگان ماءالشعیر و مالت ایران، دانشگاه ها و بسیاری از دیگر نهادهای کشور اشاره کرد.
دبیر علمی کنگره بین المللی فروشگاه های موفق ایران افزود : این کنگره که 24 بهمن ماه سال جاری در هتل المپیک تهران برگزار می گردد، میزبان جمع بسیاری از فعالان صنعت فروشگاهی نظیر مدیران و صاحبان فروشگاه های زنجیره ای، هایپرمارکت ها، سوپرمارکت ها، ارزانکده ها از 31 استان خواهد بود.
وی تصریح کرد: با عنایت به وضعیت خاص اقتصادی کشور در مقطع کنونی و ضرورت حمایت بیش از پیش و توجه نسبت به فعالان حوزه های مختلف اقتصاد به ویژه بخش های تامین کننده نیازهای اساسی مردم نظیر فروشگاه ها، یکی از اهداف اصلی این کنگره معرفی فروشگاه های زنجیره ای موفق و قدردانی از زحمات و تلاش های آنان در این حوزه می باشد.
وی گفت: با عنایت به مولفه های اقتصاد پویا و موفق که در سندهای بالادستی به ویژه اقتصاد مقاومتی اشاره شده و لزوم توجه به توانمندی های فعالان داخلی در حوزه های تاثیرگذار اقتصاد، بخش های مختلف این رویداد مبتنی بر همین سیاست بوده و این مهم در جای جای کنگره دیده شده است.


همچنین با توجه به نقش تاثیرگذار فروشگاه های زنجیره ای در زندگی آحاد جامعه، یکی از اهداف اصلی این کنگره برقراری ارتباط مستقیم و بلاواسطه فعالان صنعت فروشگاهی است که در تعدیل قیمت های بازار و افزایش رضایت مردم در مقطع کنونی کشور تاثیرگذار خواهد بود.
محمدیان ادامه داد: هیات داوران این رویداد متشکل از اساتید برجسته کشور بر اساس شاخص ها و معیارهای علمی، فروشگاه های زنجیره ای موفق را در فیلدهای مختلف نظیر بازاریابی تخصصی فروشگاه های زنجیره ای، مدیریت فروش معرفی می کند که در مراسم ویژه ای همزمان با اختتامیه این رویداد با اهدای مدال برترین ها، تندیس بلورین و لوح یادبود کنگره از این فروشگاه ها تقدیر خواهد شد.
وی به سایر برنامه های این کنگره نیز اشاره ای کرد و گفت : یکی از بخش های های زنجیره ای با هدف انتقال تجربیات موفق در حوزه توسعه فروشگاه های زنجیره ای، پنل تخصصی چالش های تامین کالا از منظر فروشگاه های زنجیره ای، پنل تخصصی نقش تکنولوژی در مدیریت فروشگاه های زنجیره ای می باشد.
عضو هیات علمی دانشگاه علامه طبابایی ادامه داد: نکته حائز اهمیت در ارتباط با این پنل ها که برای نخستین بار در قالب یک نشست علمی در سطح کشور رقم می خورد، حضور توامان مدیریت فروشگاه های زنجیره ای برتر ایران می باشد که فرصت مناسبی است تا تجربیات موفقشان در حوزه فروشگاه های زنجیره ای را به اشتراک بگذارند.
وی افزود: در کنار این کنگره رویدادهای دیگری با عناوین کنگره و نمایشگاه بین المللی کسب و کارهای اینترنتی ایران، نمایشگاه تخصصی زنجیره تامین فروشگاه ها و نمایشگاه تخصصی هایپرمارکت ها و فروشگاه های زنجیره ای نیز طی سه روز، 24 تا 26 بهمن ماه سال جاری در همین مجموعه برگزار می گردد.
علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با دبیرخانه کنگره از طریق شماره گیری 4-33699093-021 تماس حاصل فرمایند یا به پایگاه اینترنتی این کنگره به آدرس www.bnsi.ir مراجعه نمایند.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395