سه شنبه, 07 اسفند 1397 ساعت 08:57
کد خبر: 53824

اطلاعات تکميلي

  • گلایه بخش خصوصی از دولت؛

تاخیر در تسویه بدهی ها بخش خصوصی را زیانده کرده است

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

سجاد عسگری

رئیس هیات مدیره شرکت پایاسازه پاسارگاد درباره حمایت دولت از بخش خصوصی گفت: پیمانکارانی که در شرایط بحران قرار دارند باید مورد آسیب شناسی و حمایت بیشتری قرار بگیرند.

این فعال بخش خصوصی اظهار کرد: بازارهای سفته بازی پول را بی ارزش کرده است و تولید در این شرایط صرفه اقتصادی ندارند، بنابر این حمایت های دولتی در این زمینه باید افزایش پیدا کند.
مسعود نورانی تشریح کرد: حمایت از فعالیت های ساختمانی باید در زمینه هایی مثل بودجه های عمرانی ، ایجاد مشوق هایی در بخش مالیات و بیمه و حذف بوروکراسی قانونی افزایش یابد.
وی ادامه داد: در همین راستا ، بهتر است دولت تسویه حساب های خود با شرکت های خصوصی را با تاخیر پرداخت نکند چرا که بر اثر گذشت زمان ارزش پول کم می شود و این درشرایط مالی شرکت تاثیر زیادی می گذارد .
نورانی افزود: از سوی دیگر بودجه عمرانی کشور نیز متناسب با وضعیت جامعه در جهت تولید نیست.

Private sector

وی خاطر نشان کرد: تسهیلات بانک ها برای شرکت های خصوصی در زمینه هایی مثل صدور ضمانت نامه های بانکی برای داخل و خارج ایران و حمایت از انبوه سازان واقعی با بررسی صلاحیت شرکت ها باید آسان تر شود و به این صورت نباشد که هر فردی به حوزه ساخت و ساز ورود کند ، بلکه باید برای سازندگی صلاحیتی تعریف شود.
نورانی در خصوص ویژگی های شرکت پایاسازه پاسارگاد نیز گفت: این شرکت در بخش ساختمان سازی فعال است و داری رتبه یک ابنیه و تاسیسات در قسمت فضاهای بهداشتی و درمانی است .
وی افزود: این شرکت در حال حاضر مجری بیمارستان آتیه غرب ( 2 ) تهران که یکی از مرتفع ترین بیمارستان های ایران است و دارای 35 طبقه با 700 تا 1000 تخت خواب و زیر بنای 210 هزار متر مربع بوده ، در حال در حاضر مرحله پایانی اسکله فلزی و اجرای سقف ها و ابنیه ساختمانی است.
شرکت پایاسازه پاسارگاد جزو شرکت های برگزیده در دومین جشنواره نشان تعالی HSE است که در پنجم و ششم اسفند ماه در سالن همایش های برج میلاد برگزار شد.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395