سه شنبه, 20 فروردين 1398 ساعت 16:08
کد خبر: 55087

پاسداری به نشان و لباس نیست ؛ همه ما پاسداریم   

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سردار حسین رحیمی ، فرمانده انتطامی تهران بزرگ در اولین جلسه شورای فرماندهان و مدیران فاتب با اشاره به اقدام روز گذشته رئیس جمهور آمریکا در معرفی کردن سپاه پاسداران به عنوان یک گروه تروریستی عنوان داشت: سپاه پاسداران مجموعه ای است که از بطن انقلاب و اسلام شکل گرفته و به مدت هشت سال در  دوران دفاع مقدس و پس از آن کارهای بزرگی انجام داده است.

شجره طیبه بسیج که در ایران شکل گرفته و در حال حاضر نیز در اقصی نقاط دنیا با نام های مختلف در برابر منافع استکبار ایستادند، همگی محصول و برآمده از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هستند که از حق، عدالت، قرآن و اسلام دفاع می کنند.
طبیعی است با چنین کارنامه ای ، رژیمی جنایتکار که کارنامه ای سیاه برای خود به همراه دارد از روی ضعف و عجز اقدام به چنین اقدامی کند .
ما به عنوان کسانی که برخاسته از این انقلاب ، جان گرفته از جمهوری اسلامی ایران هستیم با تمام توان به سپاه پاسداران ، به بسیج پاک و متدین و به تمام کسانی که از این نهاد برخاستند افتخار می کنیم و اطمینان دارم که بار دیگر پوزه آمریکا را به زمین خواهیم زد .
ما با جان و دل به سپاه پاسداران به عنوان ارگانی مقدس که شهدای پاک همچون همت ها ، باکری ها ، باقری ها و هزاران شهید زنده به نظام و قرآن تقدیم کرده و هرجا که مشکلی برای مردم در اقصی نقاط کشور با روحیه جهادی اقدام به رفع آن کرده ،  افتخار می کنیم و به آن می بالیم  .
هرکس از این نظام دفاع کند ، برای این انقلاب تلاش کند و برای قرآن و عزت اسلام بدود ، پاسدار اسلام است ؛ پاسداری به اسم و نام نیست و به عمل است ؛ هرکس از آرمان و خون شهیدان دفاع کند پایدار است ؛ آن برادر ارتشی که برای سیل زدگان تلاش می کند و در برابر یک عزیز روستایی زانو می زند نیز پاسدار است و لذا هرچه داریم باید برای دفاع از انقلاب بگذاریم .
حساسیت تمامی این صحبت ها و تاکید بر تلاش مضاعف در شرایطی است که گروهی یاغی ، وحشی و بی تمدن شمشیر را به صراحت بر روی مردم کشیده و متاسفانه اروپا نیز به نام های مختلف با آنها همراهی می کند .
امروز باید با تمام توان گوش به فرمان ولایت و پاسدار آرمان های انقلاب باشیم . امروز باید افتخار کنیم به امنیتی که در پایتخت ایجاد کردیم و الحمدالله همه مسئولین از این موضوع ابراز رضایت دارند و این خود دفاع از آرمان های انقلاب و نظام محسوب می شود .
هر مسئولی که ادعای مبارزه با استکبار دارد باید در بالا بردن توانمندی های نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش کند .
 

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395