شنبه, 07 ارديبهشت 1398 ساعت 15:58
کد خبر: 55708

اطلاعات تکميلي

  • رئیس کلانتری شهرک گلستان

دستگیری سارق حرفه ای خودرو و کشف اموال سرقتی از خودروی وی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

رئیس کلانتری شهرک گلستان از دستگیری سارق حرفه ای خودرو و کشف اموال سرقتی از خودروی وی خبر داد
سرهنگ "اکبر مرادی" بیان داشت: ساعت پنج صبح جاری، ماموران گشت عملیات کلانتری هنگام گشت زنی در سطح کلانتری به رفتار راننده یک دستگاه خودروی سواری پراید مشکوک و در بررسی اولیه، متوجه سرقتی بودن آن می شوند.

وی گفت: راننده خودرو که گشت انتظامی کلانتری را در نزدیکی خود می بیند از محل متواری و تعقیب و گریز ماموران کلانتری آغاز می شود.

این مقام انتظامی تصریح کرد: راننده خودرو که توجهی به فرمان های پلیس نمی کرد ، فرار وی تا ۴۰ کیلومتر پس از تهران به سمت کرج ادامه و در نهایت ماموران موفق به توقیف خودرو و دستگیری سارق می شوند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه راننده خودرو برای تحقیقات تکمیلی به کلانتری انتفال داده می شود، ادامه داد: در بازرسی از خودروی متهم تعدادی تجهیزات دفاعی و گوشی همراه مسروقه کشف و متهم به سرقتی بودن اموال کشف شده اعتراف می کند.

وی با بیان اینکه متهم از جمله سارقان حرفه ای و سابقه دار است، خاطر نشان کرد: با تشکیل پرونده و انجام تحقیقات مقدماتی، متهم به مقام قضائی معرفی شد.

 

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395