یکشنبه, 22 ارديبهشت 1398 ساعت 13:58
کد خبر: 56336

کشف بیش از 169 کیلوگرم مواد مخدر در عملیات مشترک

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سرهنگ محمد بخشنده ، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ، از کشف بیش از 169 کیلوگرم موادمخدر از نوع حشیش در عملیات مشترک پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ با پلیس مبارزه با موادمخدر استان چهارمحال و  بختیاری خبر داد.

سرهنگ محمد بخشنده در توضیح این خبر گفت : مأمورین پایگاه دهم پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ با انجام اقدامات پلیسی اطلاع پیدا کردند فردی به هویت امیر . ع در امر قاچاق و ترانزیت موادمخدر فعالیت گسترده دارد که در ادامه شناسایی و دستگیری وی در دستور کار این پلیس قرار گرفت .
با اقدامات ویژه پلیسی مأمورین پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ اطلاع پیدا کردند که این شخص به تازگی مقادیر متنابهی موادمخدر را از سوداگران مرگ خریداری و قصد انتقال آنرا با یک دستگاه پژو 405 به شماره انتظامی مشخص به استان های مرکزی کشور دارد ؛ لذا در مورخه 21/02/1398 طی یک عملیات مشترک با پلیس مبارزه با موادمخدر استان چهارمحال و بختیاری ، مسیر تردد این شخص در شهرستان بروجن تحت مراقبت نامحسوس قرار گرفت که نهایتا طی یک اقدام ضربتی و غافلگیرانه ، خودرو این شخص پس از شناسایی ، متوقف و امیر . به همراه همدستش دستگیر و در بازرسی از خودرو آنها بیش از 169 کیلوگرم موادمخدر از نوع حشیش کشف شد .

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395