یکشنبه, 22 ارديبهشت 1398 ساعت 15:13
کد خبر: 56344

۱۴۰۰ تن شکر با نرخ مصوب بین بنکداران موادغذایی توزیع می شود

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

دبیر اتحادیه بنکداران مواد غذایی از توزیع 1400 تن شکر بین بنکداران مواد غذایی در شهر تهران به نرخ مصوب خبر داد.

غلامعلی حسنی دبیر اتحادیه بنکداران مواد غذایی ایران گفت: شرکت بازرگانی تا به امروز حجم کمی شکر برای توزیع در اختیار بندکداران مواد غذایی قرار داده است، همچنین برنامه ریزی شده است سهمیه ای در اختیار بنکداران شهر تهران قرار دهد تا تحت نظارات در بازار توزیع شود.
وی افزود: در شهر تهران به غیر از شمیرانات و شهر ری هزار و ۴۰۰ بنکدار مجاز مواد غذایی در تهران وجود دارد که قرار شده است به هریک از آنها یک تن داده شود تا تحت نظارت در بازار توزیع شود.

بنکداران موادغذایی

دبیر اتحادیه بنکداران مواد غذایی ایران ادامه داد: نرخ مصوب هر کیلوگرم شکر برای مصرف کننده نهایی ۳۵۰۰ تومان است اما قیمت آن در بازار مصرف بالاتر از است.
وی تصریح کرد: هجم شکر یک تنی که قرار شده است برای توزیع در اختیار بنکداران قرار گیرد بسیار کم است زیرا فعالان این صنف به صورت خرد فروش ندارند و برخی از آنها روزانه صد تن فروش دارند.
حسنی گفت: اگر اجازه می دانند که بنکداران مواد غذایی از ابتدا به ذخیره سازی شکر اقدام می کردند، می توانستیم بازار را به صورت عرضه و تقاضا و نظارتهای مکفی اداره کنیم.

منبع: خبرآنلاین

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395