چهارشنبه, 25 ارديبهشت 1398 ساعت 10:33
کد خبر: 56483

بازدید معاون جدید هماهنگی توزیع توانیر از مناطق سیل‌زده آق‎قلا

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

عصراقتصاد: – گلستان: به منظور بررسی میزان خسارات ناشی از سیل، معاون جدید هماهنگی توزیع توانیر در بدو ورود به استان گلستان از شهرستان سیل زده آق‌قلا بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق گلستان ، غلامعلی رخشانی مهر گفت : تامین برق یکی از موضوعات تعیین کننده پس از رانش، وزش باد شدید و سیلاب است که خوشبختانه با توجه به گزارشات ارائه شده از سوی مدیرعامل توزیع نیروی برق گلستان ، به محض پایین آمدن سطح آب در این شهرستان در سیلاب اخیر ، برق تمامی مشترکین وصل شده است و در گمیشان نیز برق هیچ مشترک عمومی قطع نشده است که این بیانگر عملکرد خوب مجموعه توزیع نیروی برق در مواجه با سیلاب است.
وی افزود: از شرکت توزیع نیروی برق گلستان درخواست کردیم تا برآوردی دقیقی از میزان خسارت وارده ناشی از سیل ، رانش و طوفان به شبکه های توزیع در سطح استان ارائه نماید تا بتوان این خسارت ها را جبران کرد.
معاون جدید هماهنگی توزیع توانیر ادامه داد : در سیلاب اخیر در کل کشور خسارتهای جدی به شبکه های برق وارده شده که با گرم تر شدن هوا این خسارتها خود را بیشتر نشان می دهد .

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395