یکشنبه, 05 خرداد 1398 ساعت 14:51
کد خبر: 56905

نامه حجتی به روحانی درباره عملکرد صندوق توسعه ملی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 

 محمود حجتی طی نامه‌ای به حسن روحانی، رئیس جمهوری، درباره عملکرد و ارتباط همسو صندوق توسعه ملی با بخش کشاورزی، اعلام کرد: احتراما، همانطور که مستحضرید دستیابی به توسعه پایدار بخش کشاورزی در طی سال‌های گذشته مرهون تلاش‌ها و کوشش‌های بی‌دریغ نقش‌آفرینان در این عرصه به ویژه صندوق توسعه ملی به عنوان نهادی پویا و تاثیرگذار بوده است. ادامه این روند در فرآیند توسعه پایدار و همه جانبه این بخش و نقش‌آفرینی آن در عرصه‌های تولید و اشتغال نیازمند استمرار حمایت‌های مالی آن صندوق می‌باشد.

بدون شک صندوق توسعه ملی در تخصیص به موقع منابع مالی به بخش کشاورزی در قالب طرح‌های ویژه توسعه‌ای مانند طرح احیای اراضی خوزستان و ایلام، دشت زابل، طرح شبکه‌های آبیاری منطقه مرزی غرب کشور، توسعه سیستم‌های نوین آبیاری و همچنین در قالب پرداخت تسهیلات و از طریق بانک‌های عامل به ویژه بانک کشاورزی، ضمن حمایت از نظام بانکی کشور، نقش مهمی در توسعه اقتصادی و رونق تولید داخلی ایفا نموده و همسو با سیاست‌های کلان اقتصادی ضمن حمایت از کالای ایرانی و اشتغال پایدار در بهبود وضعیت اشتغال و کسب و کار تاثیر بسزایی داشته است.
بر این اساس لازم می‌دانم از اعضای هیات عامل، مدیران و کارکنان خدوم و پرتلاش، متعهد و متخصص صندوق توسعه ملی به ویژه جناب آقای دکتر شهیدزاده رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی در حمایت‌های مالی این بخش تقدیر و تشکر نمایم.
نامه صندوق
 

منبع: ایلنا
محتوای بیشتر در این بخش: « آخرین نرخ مصوب انواع گوشت مرغ و انواع آلایش خوراکی تازه مرغ در میادین میوه وتره بار رفع ممنوعیت صادرات با نظرات اتحادیه ها باشد »

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

بازگشت به بالا

اخبار مرتبط