سه شنبه, 07 خرداد 1398 ساعت 09:26
کد خبر: 56937

غرق شدن 4 نفر در رودخانه هراز

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

رئیس جمعیت هلال احمر آمل با ابراز تأسف از جان باختن چهار نفر از هموطنان عزیزمان در رودخانه هراز بیان کرد: با اعلام این حادثه تیم امدادی پایگاه پلور نیز به تیم‌های جستجو اضافه شدند.

جمشید نیک زاد درتشریح حوادث امروز به خبرنگار مهر افزود: در پی تماس و اطلاع رسانی دهیار وانا بخش لاریجان در ساعت ۱۱ صبح روز دوشنبه در خصوص سقوط خانم ۲۴ ساله تهرانی در محوطه تونل وانا به رودخانه هراز، تیم‌های امدادی پایگاه‌های کهرود، گزنک و رینه بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.
وی ادامه داد: این خانم که به همراه خانواده اش در کنار رودخانه مشغول عکس گرفتن بود دچار سرخوردگی و نهایتاً به رودخانه هراز سقوط کرده است.
رئیس جمعیت هلال احمر آمل ادامه داد: در حین جستجو برای پیدا کردن این خانم، به حادثه دیگری که از طریق سامانه ۱۱۲ مبنی بر حادثه برای نوجوان ۱۰ ساله به همراه خانواده اش در حاشیه پل وانا در حال استراحت بود به داخل رودخانه سقوط کرده بود، خبر داد.

رودخانه هراز
نیکزاد در تشریح جزئیات این حادثه نیز گفت: پس از سقوط نوجوان ۱۰ ساله مادر این نوجوان برای نجات فرزندش به داخل آب می‌رود که متأسفانه جریان آب مانع خروج و نجاتش می‌شود.
وی افزود: دایی نوجوان هم که شاهد غرق شدن خواهر و خواهر زاده اش بود به داخل آب رفته و متأسفانه جریان آب او را نیز می‌برد.
رئیس جمعیت هلال احمر آمل با ابراز تأسف از جان باختن چهار نفر از هموطنان عزیزمان در رودخانه هراز بیان کرد: با اعلام این حادثه تیم امدادی پایگاه پلور نیز به تیم‌های جستجو اضافه شدند.
نیک زاد اضافه کرد، هر چند تلاش‌های تیم‌های امدادی برای جستجوی جانباختگان ادامه دارد اما به علت شدت جریان آب رودخانه و تلاش‌های تیم‌های امدادی، نیروهای محلی، دهیاری وانا و نیروی انتظامی، تاکنون فقط جسد خانم ۳۵ سال و برادرش از آب پیدا شده است.
وی یادآورشد: جستجو برای یافتن نوجوان ۱۰ ساله و جسد خانم ۲۴ ساله توسط تیم‌های نجات این جمعیت ادامه دارد.

منبع: عصرایران

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395