سه شنبه, 07 خرداد 1398 ساعت 12:15
کد خبر: 56958

برخورد پلیس با سایت‌های همسریابی و صیغه‌یابی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

رییس پلیس تهران بزرگ از برخورد پلیس با سایت‌های همسریابی و صیغه‌یابی خبر داد.

سردار حسین رحیمی (رییس پلیس تهران بزرگ) درباره برخورد با سایت‌های دوست‌یابی، صیغه‌یابی و همسریابی گفت: متاسفانه مجرمان در فضای مجازی به اشکال مختلف در حال فعالیت و ارتکاب جرایم مختلف هستند.
 وی ادامه داد: از همین رو پلیس فتای واحدهای رصد فضای مجازی در پلیس‌های تخصصی نیروی انتظامی تشکیل می‌شود تا به تناسب نوع ماموریت و وظیفه‌ای که دارند با انواع جرائم از جمله سایت‌های همسریابی و صیغه‌یابی که کلاهبرداری در آنها انجام می‌شود و هم خلاف عفت عمومی است، برخورد لازم انجام دهند.
رییس پلیس تهران بزرگ همچنین درباره میزان وقوع جرائم در تهران گفت: حدود ۳۰ درصد از جرایم مربوط به تهران بزرگ و ۱۰ درصد از وقوع جرائم مربوط به شرق و غرب استان تهران و استان البرز است. 
سردار رحیمی خاطرنشان کرد: برای برخورد با این جرائم طرح‌های مختلفی را در شبانه‌روز اجرا می کنیم و لذا برخورد با این ۴۰ درصد از وقوع جرائم از اولویت‌های اصلی پلیس است.
وی ادامه داد: پیچیدگی جرائم مانند انواع سرقت در تهران نسبت به سایر استان‌ها و شهرستان‌ها بسیار بیشتر است از همین‌رو فعالیت پلیس در این زمینه بیشتر و هماهنگ‌تر از سایر نقاط کشور در حال انجام است.

منبع: ایلنا

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395