شنبه, 01 تیر 1398 ساعت 08:45
کد خبر: 57739

رانت اسقاط خودرو، 95 درصد مراکز را به تعطیلی کشاند

این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)

لیلا ابوالفتحی

عصراقتصاد: محمدحسین گودرزی، رئیس هیات مدیره انجمن صنفی مراکز اسقاط درگفتگو با «عصر اقتصاد» ادعا کرد: در روز تعطیل رسمی 14 خرداد، سایت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، باز شد و 8 هزار گواهی اسقاط جابه جا شد.

گودرزی در مورد اقدام رانت سازی که در روز رحلت امام(ره) رخ داده، ادعا کرد: طبق مدارک موجود، بدون اطلاع رسانی قبلی، در روز تعطیل رسمی 14 خرداد 98 و رحلت امام خمینی(ره) ، ساعت 10 سایت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای باز شده و 8 هزار گواهی اسقاط بین افرادی خارج از این صنف جابجا شد و با تماس های مکرر با معاون وزیر و مشاور ایشان در ساعت 7الی 8 بعدازظهر صفحه بسته شد.

رانت

رئیس کارگروه خودرویی صنایع بازیافت کشوردر مورد انگیزه این امر گفت: به علت نبود هیچ اطلاع رسانی قبلی، مراکز اسقاط نتوانستند گواهی تهیه کنند و فقط تعدادی خاص این صنعت موفق به جابجایی این گواهی ها شدند.
گودرزی ادامه داد: به نظر می رسد برای تهیه این گواهی ها با قیمت ارزان و تحت فشار قرار دادن مراکز، چنین اتفاقاتی رخ داده است. متاسفانه 95 درصد مراکز به تعطیلی کشیده اند و عواقب این کار بیکاری تقریبا چهار هزار خانوار وتبعات اجتماعی آن، هوای آلوده کلان شهرها و مصرف بی رویه سوخت است.
لازم به ذکر است، روزنامه «عصر اقتصاد» آمادگی دارد، افراد و سازمان ‌‌‌‌هایی که مستنداتی خلاف گفته های آقای گودرزی دارند را دریافت و منتشر کند و در هر صورت، پاسخگویی و رسیدگی از مقامات ذیربط، نسبت به این اظهارات را انتظار داریم.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395