چهارشنبه, 05 تیر 1398 ساعت 10:57
کد خبر: 57980

اطلاعات تکميلي

  • سخنگوی مجمع نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد:

 حمایت از واگذاری پهنه‌های معدنی مس به شركت مس در کرمان

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

احمد انارکی محمدی، نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی گفت: با فوريت در حال مكاتبه با استاندار هستيم تا در شوراي عالي معادن استان تمام محدوده‌هاي معدني مس استان كرمان جهت فعال‌سازي و بهره‌برداري به شركت مس واگذار شود.

نایب رییس کمیسیون اقتصادی با بيان اين‌ مطلب در دیدار مجمع نمایندگان استان کرمان با سعد محمدی مدیرعامل شرکت ملی مس ایران گفت: لازم است شركت مس برنامه‌های اصلاحي در حوزه‌هاي توسعه و ساختار مالي و حقوقي را طبق يك برنامه زمان‌بندي مشخص به مجمع نمايندگان استان كرمان ارائه كند.
وي افزود: اين برنامه بايد اصلاح ساختار مالی و حقوقی در همه شرکت‌های زیرمجموعه شرکت مس را در برگيرد.
مس
سخنگوي مجمع نمايندگان استان كرمان در ادامه ضمن تقدير از اقدامات صورت گرفته از سوي شركت مس در حوزه اقتصاد مقاومتي گفت: وجود شركت مس در منطقه موجب رونق توليد و اشتغال‌زایی شده است و اميدواريم با حمايت‌هاي مس شاهد رونق بيشتر توليد و افزايش اشتغال‌زايي باشيم.
عضو ناظر در شورای عالی اقتصاد گفت: بدون شك طرح انتقال آب از خلیج‌فارس كه با مشاركت شركت مس، چادرملو و گل‌گهر در حال اجرا است می‌تواند زمينه‌هاي افزايش توليد، توسعه پايدار و سرعت بخشيدن به طرح‌هاي توسعه معدني را فراهم كند.
اناركي محمدي افزود: اميدواريم با مشاركت تمام شركت‌هاي فعال فاز اول اين طرح هر چه سريع‌تر به سرانجام برسد.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395