چهارشنبه, 18 بهمن 1396 ساعت 14:24
کد خبر: 30212

اطلاعات تکميلي

  • مدیر املاک تجاری خبر داد:

دعوت از مالکان سرقفلی پلاسکو برای عقد تفاهمنامه

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

مدیر املاک تجاری سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان از مالکان سرقفلی ساختمان پلاسکو دعوت کرد تا برای عقد تفاهمنامه ملک تجاری خود در ساختمان پلاسکو جدید، به این سازمان مراجعه کنند.

مرتضی مهروند روز پنجشنبه با اعلام این خبر یادآور شد که تفاهمنامه مذکور بر اساس هماهنگی به عمل آمده در جلسات مشترک با وزارت صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف تهیه شده است.
وی گفت: در بخشی از این تفاهمنامه تصریح شده است که ارزش سرقفلی مورد اجاره قبل از تخریب، توسط کارشناس رسمی منتخب مراجع قضایی تعیین و با اعمال و احتساب نرخ شاخص تورم سالانه اعلامی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران تا زمان تحویل واحد جدید محاسبه و منظور خواهد شد.
مهروند همچنین اعلام کرد که مالکان سرقفلی واحد های تجاری پلاسکو می بایست روز دوشنبه 23 بهمن ماه جاری به منظور عقد تفاهمنامه ضمن هماهنگی با شماره تلفن تماس 88881682 با در دست داشتن اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی و همچنین اصل و کپی آخرین قرار داد اجاره به سازمان اموال واقع دربزرگراه رسالت - روبه روی پارکینگ بیهقی، ساختمان شماره یک طبقه دوم واحد املاک تجاری مراجعه کنند.
در حادثه آتش سوزی 30 دی ماه سال 95 ساختمان پلاسکو که بیش از 580 کسبه در آن دارای واحدهای تجاری بودند، فرو ریخت. 
پیش از این رییس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی اعلام کرد که عملیات اجرای ساخت ساختمان جدید پلاسکو همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی در 13 طبقه آغاز می شود.
«محمد سعیدی کیا» در یک نشست خبری گفت: ساختمان جدید در 100 هزار متر مربع زیربنا در هشت طبقه روی زمین و پنج طبقه زیر زمین احداث می شود.
وی با اشاره به هماهنگی های انجام شده با قوه قضائیه و شهرداری تهران، اظهار کرد: ساختمان جدید در زمینی به وسعت 9 هزار و 400 متر مربع ساخته می شود و بنیاد مستضعفان انتظار دارد با توجه به ابعاد ملی این پروژه، انتظارات مردم و کسبه پلاسکو و همه سازمان ها و نهادها در احداث این ساختمان جدید تامین شود و امیدواریم با تلاش همه دست اندرکاران بنیاد، ساختمان جدید احداث شود.

منبع: ایرنا

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395